פרסום חינם באינטרנט - מדריך לבעלי אתרים בעלי תקציב פרסום מוגבל
פרסום חינם באינטרנט - איך לפרסם אתר בחינם
x
דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
טקסט
סגור

מלא פרטים ותתחיל לטפס בתוצאות
03-5446364
מחירון אחסון אתרים
כללי SEO
 המדריך המלא לטאמבלר...
 גוגל פנדה Google Panda - איכות...
 המדריך המלא לוורדפרס בעברית...
 ארנק דיגיטלי או אלקטרוני - בקר...
 אנחנו איתך מהתחלה כל הדרך להצל...
 מערכת הפעלה Windows Phone...
 הכירו את גרף המידע של גוגל...
 חברתי וחשוב לך: מדריך גוגל+...
 הכרות עם רשתות חברתיות באינטרנ...
 אפליקציית ניווט שחוסכת זמן וכס...
 הטבלה המחזורית של עולם ה-SEO: ...
 רוצה לעבוד מהבית, לכתוב ולהרוו...
 המדריך המלא למתחילים: PHP...
 דברים שחשוב להגיד לך בקול רם...
 כתיבת תוכן מאלף ועד ת'...
 בניית אתר סלולרי - המדריך המלא...
 מה כבר ביקשתי, אחסון אתרים איכ...
 המדריך המלא למתחילים: ASP ...
 Windows 8 - מדריך למשתמש...
 מדריך יוטיוב למתקדמים - לככב ב...
 רוצה ללמוד לנהל ערוץ יוטיוב מצ...
 מדריך קניית דומיין ישראלי חדש ...
 אינסטגרם - שיתוף תמונות מהיר ו...
 13 דרכים למתג את העסק שלך בטוו...
 מדריך טוויטר למתחילים...
 לכתוב תוכן בעל ערך מוסף ולא ''...
 הכלי למנהלי אתרים מעדכן Online...
 בעל אתר: אסור לך לפספס את ה-Re...
 Graph Search או גרף החיפוש של ...
 הדרך שלך להשיג קישורים סופר אי...
 איך בודקים מהן הסיבות לירידה ב...
 סין מעצמה (גם) בסלולר ובסמרטפו...
 סירי כבר לא מחפשת רק לפי גוגל...

רוצה לפרסם אתר בחינם? תקציב הפרסום שלך מוגבל?

Hebrew

פרסום חינם באינטרנט – המדריך המלא לחסכנים ולמי שפשוט אין כסף...

זה לא משנה אם יש לכם כסף להשקיע בקמפיין פרסום בתשלום או לא, כך או אחרת, פרסום חינם באינטרנט זו אפשרות שראוי לנצל, בין אם זו תהיה החשיפה היחידה לה יזכה אתרכם ובין אם זו תהיה תוספת ליתר הפעילות הפרסומית שלכם.

פרסום חינם הנו צמד מילים שמפתה בעלי אתרים רבים, אך חשוב לקחת בחשבון את הזמן שפרסום כזה גוזל ממי שמעוניין לנצלו זמן יקר וזמן, כידוע, שווה כסף. ישנם אתרים רבים המאפשרים פרסום מאמרים, רישום לאינדקסים, חשיפה במסגרת פורומים, רשתות חברתיות, בלוגים ועוד.

כולם דורשים השקעה כזו או אחרת של זמן וחלקם יועילו לכם יותר מהאחרים. במאמר זה, ליקטנו לנוחותכם מידע על מגוון האפשרויות והסבר על התועלת שניתן להפיק מהן.

פרסום חינם באינדקס אתרים

קיימים ברשת אינדקסים רבים המציעים לבעלי אתרים פלטפורמה פרסומית ללא תשלום. ניתן להגיע אל האינדקסים הללו בשתי דרכים פשוטות: האחת, חיפוש בגוגל תחת הביטוי "אינדקס אתרים" או "מדריך אתרים".

חיפוש זה יציג בפניכם את מגוון האינדקסים הקיימים, חלקם מציעים הרשמה ללא תשלום. חשוב לבדוק אילו קטגוריות קיימות בהם, מהן הקטגוריות המתאימות ביותר לתחום בו עוסק אתרכם והאם קיימת אפשרות להירשם ביותר מקטגוריה אחת.

מלבד החשיפה לגולשים, רישום באינדקסים שמאפשרים קישור חי יסייע גם במאמצי הקידום של האתר. בדקו היטב מהיכן מתקבל הקישור והגדירו טקסט עוגן מתאים, כך שהקישור אל אתרכם יצא מהביטוי המרכזי אותו הנכם מקדמים בעמוד הבית של האתר.

הדרך השנייה לאתר אינדקסים המאפשרים פרסום חינם בתחום רלוונטי, היא לחפש בגוגל ביטויים המתארים את השירות או המוצר אותו אתה משווק באתרך. סביר להניח שבין תוצאות החיפוש שיתקבלו יהיו לא מעט קטגוריות בתוך מדריכי אתרים, בהן תוכל גם אתה להירשם.

שים לב – קישורים מעמוד באינדקס אתרים, המופיע גבוה בביטוי אותו אתה מעוניין לקדם באתרך, יועילו במרבית המקרים יותר מקישור שיתקבל מתוך אינדקס הממוקם גבוה בביטוי "אינדקס אתרים" או "מדריך אתרים".

לקריאה נוספת בנושא ליחצו: בניית קישורים, פרסום עסקים

חשיפה בפורומים, בלוגים וקהילות באינטרנט

דרך נוספת לפרסם בחינם את האתר, היא באמצעות פורומים וקהילות בתחומים רלוונטיים. מאחר ומדובר בפלטפורמה שנועדה לתת לגולשים ערך מוסף, נסו להימנע מפרסום קישורים ללא כל תועלת ממשית לגולש. מדובר ב"ספאם", שמרגיז מאוד גולשים ומנהלי פורומים כאחד.

אם תקדישו לכך דקה או שתיים של מחשבה, תוכלו בקלות לייצר הודעות בפורומים שגם יעניינו גולשים וגם יאפשרו לכם לשלב הפנייה אל אתרכם. פרסום חינם בפורומים, בדומה לפרסום במדריכי אתרים יוכל גם הוא לסייע במידה מסוימת למאמצי הקידום של אתרכם.

בלוגים מקצועיים וכאלה שמגיעים אליהם גולשים רבים עשויים להוות במה ראויה לפרסום העסקים המקוונים שלכם. נסו ליזום ולהשתתף בשיחות, כתיבת פוסטים וכמובן שהגיבו לפוסטים של אחרים. הרושם שתיצרו והפניית הגולשים אל תוכן נוסף ומשלים באתר שלכם יעשו את העבודה הפרסומית.

פרסום מאמרים וכתבות באתרי תוכן איכותיים

אפשרות נוספת לקבל חשיפה ולהזמין גולשים לבקר באתרכם, היא פרסום חינם של מאמרים באתרים המיועדים לכך. בחלק מהאתרים תוכלו לשלב קישורים בגוף המאמר, בביטויים אותם תרצו לקדם באתרכם.

שימו לב, ככל שהתוכן שתצרו יהיה מעניין ואיכותי יותר, כך יותר גולשים יקראו אותו, ידרגו אותו ויעלו באתרים שונים קישורים אל המאמר שלכם. ברחבי האינטרנט תוכלו למצא אתרי מאמרים רבים, חלקם טובים יותר וחלקם פחות. בכל מקרה, תמיד ניתן ליזום פנייה אל אתרי תוכן איכותיים ולהציע מאמרים מקוריים ואיכותיים לפרסום.

בעלי אתרים רבים ישמחו לפרסם תוכן איכותי וייחודי באתריהם, בתמורה למתן קרדיט (קישור) אל אתרכם, כמי שכתבו ופרסמו את המאמר. שימו לב, רצוי וראוי לעשות שימוש בתוכן איכותי ומעניין. בצורה זאת תגרמו לכך שגולשים רבים יגיעו לאתרכם.

לקריאה נוספת בנושא ליחצו: מכירה או קנייה של קישורים

תאריך: 15/06/2011 17:04
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור