קידום אתרים של עורכי דין
רשת קידום אתרים באינטרנט מתמחה בקידום אתרים של עורכי דין ואתרים העוסקים ביעוץ משפטי.
קידום אתרים של עורכי דין03-5446364קידום אתרים של עורכי דין

Hebrew

בכל יום מתבצעים אלפי חיפושים אחר עורך דין במנוע החיפוש של גוגל!

אחד התחומים התחרותיים ביותר באינטרנט הנו זה הקשור לתחום המשפטי. קידום אתרים של עורכי דין הנו משימה מורכבת ולא פשוטה בכלל, בעיקר לאור התחרות העזה בין המשרדים השונים ואפשרויות הפרסום הרבות המוצעות ברשת.

כפי שבוודאי שמעת לא אחת, בישראל ישנו עו"ד אחד על כל 8 אזרחים. ביחס דומה, באינטרנט ניתן למצוא אתר של משרד עורכי דין על כל 8 אתרים אחרים. וכמו שכתבתי במאמר קודם, כולם מתחרים על מיקום בעמוד התוצאות הראשון של גוגל, כי שם כולם מוצאים את מה שהם מחפשים.

משרדי עורכי דין רבים כבר מעסיקים חברות קידום אתרים על בסיס חודשי קבוע ולאורך שנים. אותם אתרים שעוברים קידום מקצועי ומתוחזקים על ידי חברה מקצועית, מציגים דפים רבים במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש בגוגל ובשאר מנועי החיפוש בעברית.

בעלייהם של אותם אתרים, שהנם אנשי חוק ומשפט, נהנים ממאות רבות של גולשים הנכנסים לאתרים שלהם, בעת החיפוש אחר יעוץ משפטי או יצוג לצורך הגנה משפטית. כל אתר משפטי הממוקם בעמוד התוצאות הראשון בגוגל מביא לבעליו עשרות לקוחות חדשים מדי שבוע. זאת עובדה שקשה מאד להתווכח איתה.

עורכי דין שהכירו מקרוב את יכולתו של מומחה קידום אתרים, אינם יכולים להרשות לעצמם לוותר על שירותיו. המשוואה פשוטה מאד. עו"ד המשקיע שקל אחד לצורך פרסום, מקבל בתמורה לפחות 2 שקלים. אם ישקיע את 2 השקלים שהרוויח בפרסום, יקבל בתמורה 4 שקלים.

המסקנה המתבקשת הנה שאין כאן מקום להפסדים ואסור לך, כבעל אתר אינטרנט משפטי, לוותר על שרותיו של מקדם אתרים מקצועי, שיביא לאתר שלך בדיוק את אותם גולשים שזקוקים לסיוע של עו"ד לצורך יעוץ משפטי או יצוג בבית משפט.

רשת קידום אתרים באינטרנט מתמחה בקידום אתרים של עורכי דין ואתרים העוסקים בתחומי משפט שונים.

ובכדי שתבין במה מדובר, אנו מקדמים את אתר "סדר דין - עורכי דין ברשת" הממוקם בעמוד הראשון של גוגל בחיפושים התחרותיים ביותר בתחום המשפט בישראל.

במקביל לקידום אתרים אורגני, אנו מנהלים עבור לקוחותינו קמפיין פרסום באינטרנט, המבוסס על שיווק ממוקד בתחומים שבהם צריך להשיג תוצאות ומהר.

לאור התחרות הרבה בתחום המשפטי, קידום אתרים בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש וגוגל בראשם, עורך זמן רב יחסית לתחומים אחרים. כמעט כל האתרים המופיעים בעמודים הראשונים של גוגל עברו אופטימיזציה ורובם מקודמים באופן קבוע על ידי חברות קידום אתרים מקצועיות, לאורך זמן רב ובהשקעה ניכרת.

לכן, כאמור, אנו ממליצים לשלב קמפיין פרסום ממוקד בגוגל אדוורדס, על מנת להגדיל את התנועה באתר שלך וכפועל יוצא, את מספר הפניות של לקוחות חדשים הזקוקים לעצה משפטית של עורך דין מוכשר. קמפיין פרסומי יביא לך לקוחות מיד,  גם לפני שהאתר שלך יגיע לעמודי התוצאות הראשיים.

לקבלת מידע נוסף אודות קידום אתרים של עורכי דין בתוצאות החיפוש של גוגללחץ כאן!

אינדקס עורכי דין - אתרים שאנחנו מקדמים

תאריך: 19/06/2011 13:11    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >