הכרות עם רשתות חברתיות Social Networks לשרות העסק שלך
המומחים של SEOweb מסבירים איך לרתום את הרשתות החברתיות לצרכים שלך...
הכרות עם רשתות חברתיות Social Networks לשרות העסק שלך03-5446364הכרות עם רשתות חברתיות באינטרנט

Hebrew

כוחן של הרשתות החברתיות Social Networks באינטרנט הולך ומתחזק. הן שינו את המציאות הוירטואלית ואף את המציאות הממשית בה אנו חיים ואין ספק כי יש להן השפעה רבה ומשמעותית. בין אם זה פייסבוק, טוויטר, יוטיוב או כל רשת חברתית אחרת – היום כבר ניתן לומר שאם אתה לא שם אתה לא קיים!

מחקרים מראים כי כל גולש מבלה בממוצע 33 דקות ביום בפייסבוק וזה עוד לפני שהוספנו למשוואה את זמן השהייה ביוטיוב. הגולשים נמצאים ברשתות החברתיות ולכן חשוב מאוד שגם לחברה שלך תהיה נוכחות שם!

חייגו אלינו 03-5446364 למידע נוסף!

מה הרשת החברתית רוצה ויכולה לעשות עבורי...

שימוש נכון במדיה החברתית עשוי לסייע לכל אחד בהשגת מטרות אישיות, עסקיות וחברתיות שונות. אנשים ועסקים שפועלים באופן מקצועי ואפקטיבי משיגים מטרות - זאת עובדה. רשתות חברתיות יכולות לסייע לך להשיג לקוחות חדשים, לשמר לקוחות קיימים, ליצור קשרים חדשים, להגדיל את היקף המכירות, לקדם שירותים שונים של החברה ולהשיג יעדים רבים נוספים.

על מנת להשיג מטרות אלה ואחרות, חשוב מאוד להכיר את התנהגויות הגולשים ברשתות החברתיות ובמקביל להבין את מטרות החברה, תוך תכנון קפדני של המהלכים העתידיים שלה בכל הנוגע להתנהלות ומיתוג מקוון.

Pinterest - הרשת החברתית הכי ויזאולית בעולם!

חברות רבות עושות שימוש בתוכן שיווקי שקיים בפלטפורמות אחרות בחברה, גם ברשתות החברתיות. מהלך זה איננו נכון. בדומה לאתרי אינטרנט, גם לרשתות חברתיות יש שפה ייחודית להן ואופן בו נכון להעביר מסרים לגולש. הפעילות שלך ברשת החברתית צריכה לפנות למשתמשים בשפה שלהם, תוך התחשבות וכבוד לפלטפורמה בה הם נמצאים. אני וכולנו נמצאים ברשת החברתית לאו דווקא בשביל לקנות ולשמוע על מבצעים... אבל מצד שני המפרסם יכול לפלח את קהל היעד ולהגיע לכל אדם בכל מקום בעולם במהירות עצומה.

המומחים של SEOweb מנהלים קמפיינים ....

כדי להתאים לך פעילות מקצועית ברשתות החברתיות, אנו נלמד את הצרכים שלך וניתן להם מענה אופטימלי במדיה החברתית. בנוסף, כחברה שמתמחה בקידום אתרי אינטרנט, אנו יכולים לתרום לך גם בהיבט זה ולדאוג לקדם את סרטוני הוידיאו או המידע שמועלה לרשתות החברתיות כך שלקוחות פוטנציאליים יוכלו למצוא אותם בקלות!

ניהול מקצועי ואפקטיבי של הרשתות החברתיות יסייע לך להשיג את התוצאות שרצית ואף ישפר את הביצועים העסקיים שלך.

הרשתות החברתיות (Social Networks) כשמן כן הן - חברתיות

הרשתות החברתיות מהוות חלק חשוב מהמערך השיווקי של החברה. הן משלבות בתוכן פעילות מתחומים שונים כמו יחסי ציבור, אתר החברה, שירות לקוחות, מכירות ועוד, עם זאת חשוב לזכור כי בראש ובראשונה הן פעילות חברתית. כלומר, הן פונות אל הציבור באופן ישיר ומקיימת שיח עימו.

רשתות חברתיות יאפשרו לך להגיע אל קהל היעד הרלוונטי עבורך. ברשתות אלה נמצאים האנשים שתרצו שיחשפו לחברה, למידע עליה, למבצעים חדשים שלה וכו' וגם קהל יעד פוטנציאלי עצום אליו תרצו להגיע, ולכן חשוב לשלב בהן פעילויות שיווקיות ממוקדות.

עם זאת, רשתות אלה הן ערוץ פתוח של שיח בין המשתמשים לחברות עצמן. לכן חשוב להקפיד על תחזוק נכון שלהן ועל פעילות מתאימה, נכונה ומכובדת שתפעל לטובת חיזוק הקשר ומערכת היחסים עם המשתמשים.

האם חשבתם פעם מדוע כדאי לגולשים להיות חלק מהרשת החברתית שלכם? האם הם פעילים בה? האם קהל היעד שנמצא ברשת החברתית שלך נכון עבורך? 

מלבד השיח עם הגולשים, ישנה חשיבות רבה גם לאופן בו נבנית ומעוצבת נוכחות החברה ברשת החברתית. יש להשקיע מחשבה רבה בבנייה נכונה הכוללת עיצוב מתאים ותוכן איכותי ונכון.

תוכן שלא הושקעה בו מחשבה או שאיננו איכותי ומעניין מספיק, לא יענה על המטרות. אין זה מספיק לגרום לגולש להצטרף לקבוצה בפייסבוק לדוגמא,  אלא חשוב להוביל אותו לקחת חלק פעיל בקבוצה.

אנו יודעים כיצד להשתמש ברשתות החברתיות ככלי למינוף המטרות השיווקיות של החברה, להביא את הגולשים אליכם ואף חשוב מכך, לגרום להם להישאר שם, להשתתף בפעילות ולהיחשף לשירות או לתוכן שאתם מציעים.

במקרה של רשתות חברתיות, פעמים רבות האיכות חשובה יותר מהכמות. הרעיון הוא לא להביא כמה שיותר משתמשים לקבוצה שלך, אלא לפנות אל קהל היעד המתאים לך. כמובן שאנו פועלים להגדלת מספר החברים והאוהדים בכל חודש, עם זאת הדגש הוא על איתור והגעה לקהל יעד ממוקד ואיכותי!

מה אתם באמת יודעים על טוויטר? פייסבוק? גוגל+? לינקדאין? פליקסטר?
ליחצו כאן פנו אלינו ותדעו הרבה יותר!

תאריך: 17/01/2013 10:08    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >