קידום אתרים בגוגל SEOweb
קידום אתרים בגוגל - מדוע כל כך חשוב לקדם אתרים במנוע החיפוש של גוגל.
קידום אתרים בגוגל SEOweb03-5446364קידום אתרים בגוגל

Hebrew

מנוע החיפוש הנפוץ בעולם - אם האתר שלך לא שם, הוא כמעט לא קיים!

להלן מספר עובדות מוכחות, שיסבירו לך מדוע כדאי והכרחי לבצע קידום אתרים בגוגל:

  • זהו מנוע החיפוש הפופאלרי בישראל ובעולם כולו

  • על כל חיפוש שמתבצע במנוע חיפוש אחר, מתבצעים ארבעה חיפושים בגוגל

  • גוגל מספק תוצאות חיפוש מדוייקות, יותר מכל מנוע חיפוש אחר באינטרנט

  • מהירות התגובה והופעת תוצאות החיפוש הנה הגבוהה ביותר

  • תוצאות החיפוש אותם רואה הגולש אוביקטיביות לחלוטין

  • מנוע החיפוש פועל בעשרות שפות שונות ולכן ניתן להגיע באמצעותו לכל גולש בעולם

אלו רק שש עובדות שמסבירות מדוע זהו מנוע החיפוש השולט מזה שנים בעולם הוירטואלי.

ישנן סיבות ועובדות נוספות שהופכות את גוגל למנוע מוביל ואיכותי. למען האמת, לא נראה כי בעתיד הקרוב יהיו לו מתחרים משמעותיים. גם המתחרים הגדולים - יאהו ו MSN LIVE מודעים לכך שהפסידו בתחרות החיפוש ברשת.

מכאן ניתן להסיק כי אתר שלא מדורג במקום ריאלי בתוצאות החיפוש, פשוט אינו קיים. העובדות והמספרים מלמדים כי מיקום ריאלי, משמעותו עמוד ראשון והתחרות בדרך לשם לא פשוטה בכלל. חשוב על כך ונסה לחפש את מילת המפתח החשובה לאתר שלך בגוגל. כמה תוצאות קיבלת?

עשרות אלפים? מאות אלפים? מיליונים? כולם מתחרים על עשרה מיקומים בעמוד הראשון. בכדי להביא את האתר שלך למיקום ריאלי, צריך להתחיל בפעולות קידום מקצועי ללא דיחוי.

קידום אתר בגוגל - למה כל זה חשוב לך?

אם האתר שלך אינו ממוקם בעמוד התוצאות הראשון 90% מהגולשים שחיפשו בדיוק את מה שאתה מציע, כלל לא יגיעו לאתר שלך. הבנת מה זה אומר?

אם תבדוק מי מופיע בעמוד התוצאות הראשון בגוגל, תגלה במהירות כי אותם גולשים שלא מגיעים אל האתר שלך, מגיעים אל אתרים מתחרים.
קידום אתרים בגוגל

גם אם האתר שלך מעוצב בקפידה ואתה מוכר מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים, עדיין, קהל היעד שלך פשוט לא מגיע לאתר ואתה מרוויח הרבה פחות מהמתחרים שלך.

גם זאת עובדה - לא כל כך נוחה עבורך, אבל עובדה. ואת זה כדאי ורצוי לשנות מהר. אין כל סיבה שתמשיך להפסיד לקוחות פוטנציאליים מדי יום.

אז מה עושים?

קידום בגוגל הנו התשובה בשבילך. זהו תהליך מורכב ולא פשוט בכלל, בדיוק מאותן סיבות שהופכות את גוגל למנוע חיפוש כל כך פופולארי.

הרבה מאד אתרים מתחרים על מיקום בתוצאות החיפוש של מנוע חיפוש אחד, בעמוד אחד!

אלגוריתם החיפוש (המנוע של המנוע) משתנה בתדירות גבוהה יחסית, בכדי לספק לגולשים תוצאות איכותיות ולשמור על מעמדו השליט. במקביל לשיפור מתמיד באיכות התוצאות, מתפתחים מסננים שמטרתם לדחוק לשוליים אתרים שפועלים בשיטות קידום לא אתיות. מה שידוע בשפה המקצועית בכינוי black hat.

מיקומו של כל עמוד בתוצאות החיפוש בגוגל נקבע על פי מאות קריטריונים משתנים. רק מומחה לקידום ומי שמכיר ועוקב מקרוב אחר כל שינוי באלגוריתם החיפוש, יכול להביא את האתר שלך למיקום גבוה, בעמוד התוצאות הראשון, מבלי לגרום לנזקים. אין דבר כזה באמת קידום אתרים חינם. אל תאמינו למי שינסה למכור קידום חינם בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר.

רוצה לראות את האתר שלך בעמוד התוצאות הראשון בגוגל?

פנה אלינו עוד היום, ללא כל התחייבות ואנו נספר לך בדיוק מה ניתן לעשות ולאן אתה יכול להגיע. קידום אתרים בגוגל הנו כורח המציאות ויפה שעה אחת קודם.

אם החלטת כי אתה רוצה להצליח: לחץ כאן!

תאריך: 15/06/2011 12:27    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >