פרסום באינטרנט SEOweb
פרסום באינטרנט או פרסום במנועי חיפוש מאפשר לכל אחד להגיע בצורה קלה וזולה אל קהל יעד ממוקד, בכל מקום בעולם!
פרסום באינטרנט SEOweb03-5446364פרסום יעיל באינטרנט

Hebrew

כל מי שניסה יספר לך כי פרסום באינטרנט עובד!

SEOweb קידום אתרים באינטרנט מתמחה בניהול קמפיין פרסום ממוקד במנועי חיפוש, בדגש על קמפיין PPC - פיי פר קליק בגוגל.

מנוע החיפוש הפופולארי בעולם מפעיל מערכת מודעות טקסט ממומנות - אדוורדס או באנגלית Google Adwords - זוהי השיטה הנפוצה והיעילה ביותר שבאמצעותה תוכלו לפרסם כל עסק וכל רעיון, לכל קהל יעד בכל מקום בעולם!

המודעות מופיעות בצידו השמאלי של עמוד התוצאות בעברית, או בצידו הימני של עמוד התוצאות באנגלית. לעיתים מופיעות 2-3 מודעות בראש העמוד, ממש מעל תוצאות החיפוש האורגני. תוצאות אלה מודגשות בצבע קרם ובדיוק שם אתם צריכים להופיע.

עלות קמפיין פרסום בגוגל נקבעת לפי מספר ההקלקות על הפרסומת שלך (פרסום פיי פר קליק או PPC) ולא לפי מספר הפעמים שאותה פרסומת מופיעה. זאת אומרת שאתם תשלמו עבור כל גולש שהגיע אל האתר שלכם בפועל ולא מעבר לכך. כמובן שהמערכת משוכללת ומורכבת למדי והדברים אינם כה פשוטים.
פרסום באינטרנט
מיקום המודעה שלך בעמוד התוצאות נקבע לפי כמה פרמטרים וביניהם איכות המודעה, עלות ההקלקה שנקבעה, התקציב היומי, ביצועי המודעה מבחינת הקלקות הגולשים, איכותו של דף הנחיתה באתר שלך ועוד!

גוגל קוראים לזה Quality Score וזה מה שקובע אם הפרסום שלך באינטרנט באמת אפקטיבי!

מומחה פרסום באינטרנט יוכל לנהל עבורך קמפיין פרסומי איכותי, שיביא לאתר שלך גולשים איכותיים, ממוקדי רכישה, המחפשים בדיוק את מה שהאתר שלך מציע.

מיקום המודעה בעמוד התוצאות חשוב מאד, שכן ככל שהמודעה תופיע גבוה יותר בעמוד, כך יהיה מסע הפרסום שלך אפקטיבי יותר, תקבל יותר הקלקות של גולשים ואז איכות המודעה יעלה. מודעות איכותיות במיוחד יעברו להופיע בראש עמוד התוצאות ואז כמות הכניסות לאתר שלך תרקיע שחקים!

מערכת אדוורדס נותנת לכל מפרסם אפשרות לקבוע, בין השאר, את הפרמטרים הבאים:

  • מחיר מירבי עבור קליק
  • תשלום מירבי לכל יום
  • מילות מפתח
  • קהל יעד גיאוגרפי
  • תוכן המודעה
  • כתיבת מודעת טקסט
  • העלאת פרסומת וידאו
  • שעות פעילות הקמפיין
    ועוד...

האמת היא שכל בעל אתר יכול להפעיל קמפיין פרסומי בגוגל אדוורדס תוך דקות ספורות ובקלות רבה יחסית. כדאי להשקיע זמן בלימוד המערכת, שכן ידע נרחב אודות דרך פעולתה עשוי לחסוך לך כסף ולשפר את רמת התוצאות בצורה משמעותית. אך חשוב לזכור כי קמפיין פרסומי שנבנה ומנוהל על ידי מקצוענים, יעשה את העבודה הרבה יותר טוב ובהוצאה כספית נמוכה יותר.

SEOweb מציעים לך ROI (יחס החזר השקעה) מעולה!

אתם תמכרו הרבה יותר ואנחנו נעשה פרסום מעולה בגוגל. 

SEOweb קידום אתרים  - יודעים לנהל דיאלוג מקצועי עם קהל היעד שלך!


בכדי להגיע ליחס עלות תועלת אופטימלי, נדרשת הבנה עמוקה ורחבה של מערכת הפרסום. רשת קידום אתרים באינטרנט תשמח לנהל עבורך מסע פרסום באינטרנט, על מנת לתפוס את הלקוח הפוטציאלי שלך ולהביאו לאתר שלך, בדיוק כשהוא מתעניין במה שאתה מציע.

אם החלטת להגדיל בצורה משמעותית את מספר הגולשים באתר שלך ובמקביל את היקף המכירות שלך, אתה זקוק למסע פרסום באינטרנט שינוהל על ידי מקצוענים.

רוצים להתחיל פרסום באינטרנט ולראות תוצאות עוד היום? ליחצו כאן!

תאריך: 29/02/2012 11:27    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >