עבודה מהבית באינטרנט - טיפים להשלמת הכנסה
עבודה מהבית באינטרנט - טיפים להשלמת הכנסה באתר SEOweb...
עבודה מהבית באינטרנט - טיפים להשלמת הכנסה03-5446364עבודה מהבית באינטרנט - טיפים להשלמת הכנסה

Hebrew

זה לא חדש אבל משום מה לא כולם יודעים את זה: אפשר לעבוד מהבית בעולם האינטרנט. בכתבה הבאה תמצאו רעיונות לעבודה מהבית, למי זה מתאים ומה חשוב לדעת.

לפני שתמשיכו לקרוא כדאי שתדעו, כל אחד יכול להרוויח כסף מעבודה מהבית, אבל ואבל גדול – אין לנו מתכון קסמים שיאפשר לך להרוויח כסף בלי לעבוד! אם אין לך מוטיבציה וכישרון, מאמר זה לא רלוונטי עבורך.

מי עובד מהבית?

אתם בטח מכירים את זה: חזרתם מהמזרח ואתם צריכים להתאפס, בדיוק ילדת תאומים, את סבתא פעם ראשונה במשרה חלקית, או שאתה תיכוניסט בן 16 עם חיבה לכסף שמושג באופן עצמאי, ולא דרך הכיס של ההורים.

לא תמיד דמי אבטלה או הבטחת הכנסה הם פתרון. אפשר לעבוד מהבית ולעשות את נכון, כך שגם ישאר לכם כסף לפיצה (לכם או לילדים) וגם לא תעבדו במשרה מלאה כי אתם במילא לא פנויים לכך.

אילו עבודות קיימות בשוק?

כתיבת מאמרים – כתיבת מאמרים רגילים או מאמרי תדמית (קיראו על תוכן שיווקי). הרבה אתרים של חברות המעוניינות להתקדם בתוצאות של גוגל זקוקות למאמרים. אפשר להרוויח מכך כסף יפה, במיוחד אם יש לכם כישרון לכתיבה. אם לא, אנחנו ממליצים בחום להתרחק מהתחום כי תקבלו עוגמת נפש רצינית מהעניין וגם המעסיקים שלכם ישנאו אתכם.

גם SEOweb מחפשים אותך! ליחצו: דרושים כותבי מאמרים

תרגום – אם אתם יודעים אנגלית או כל שפה זרה (וכמובן עברית, אחרת לא הייתם קוראים שורות אלה), תוכלו לעשות יופי של כסף משירותי תרגום. הרעיון הוא בתרגום שלא חייב להיות מקצועי (ודורש תעודת מתרגם מוסמך) אלא איכותי. אז אם ראיתם הרבה בברלי הילס בשנות ה-90 ולא הצצתם בכתוביות, יש לכם סיכוי. דוברי שפת אם יצליחו יותר מאחרים וככל שיעבדו מהר יותר ככה ירוויחו יותר פר שעה. ככל שהשפה שאתם יודעים יותר אזוטרית – הצלחתם. אם השפה ממש אזוטרית (נגיד ניב הולך ונעלם של סינית), אתם מוזמנים לפנות לשגרירות ולהציע את שירותיכם כמתרגמים.

ניהול ועריכת אתר אינטרנט של חברה קטנה
– להעלות לאתר החברה מאמרים, ליצור קישורים פנימיים ולנסות להשיג עבורם גם קישורים חיצוניים - ממש כמו קידום אתרים אבל בקטן...

קיראו בהרחבה על: ניהול תוכן באתרי אינטרנט

שיעורים פרטיים מקוונים – רעיון מצויין. סקייפ החלו עם הרעיון ואתרים רבים אימצו אותו. אז אם יש משהו שאתם יודעים היטב, מאוריגמי ועד שפות, חשבו על כך.

יש את העניין הלא מומלץ בעליל, אבל הוא קיים ולכן לא נתעלם ממנו, של לכתוב עבור תלמידים וסטודנטים עבודות אקדמיות או "Book Reports". קודם כל, מבחינת הסטודנט עצמו זה לא חוקי וגורר בעיות משמעת ואפילו סכנת זריקה מהלימודים. אך בימינו, ובעצם תמיד, כסף קונה הכל. התחום הזה מעלה דילמה מוסרית לא פשוטה ואתם צריכים להיות מודעים אליה.

יזמות – אפשר גם דרך עבודה הבית!

נקודה אחרונה ומעניינת הינה תחום היזמות. אינטרנט הוא עולם נפלא ליזמים חדורי מוטיבציה. אם אתם משוכנעים שיש לכם רעיון, אל תוותרו עליו. בין אם הוא מדבר על דם טבורי ובין אם הוא מציע טיפולי פוריות לצבים, כנראה שכדאי לעבוד על זה ולא לשחרר.

הרעיון שלכם יכול להביא לכם כסף (אולי לא הרבה, אנחנו לא פה כדי לפתח לכם אשליות) אבל כאמור, תוכלו להשיג כסף מפרסום באתר.

אם אתם מעוניינים לדעת יותר על האפשרות להרוויח כסף באינטרנט ליחצו וקיראו על:

דגשים שחשוב לדעת:

ככל שאתם יותר מומחים בתחום שבחרתם, תגמרו את העבודה מהר יותר ותרוויחו יותר (בדיעבד, כי בד"כ התשלום הוא לפי הספק ולא לפי שעה). דבר נוסף הוא, שאם אתם לא מעוניינים לעבוד "שחור" והמלצנו החמה היא לעבוד אך ורק חוקי, אתם צריכים להיות עוסק פטור או עוסק מורשה.

בהצלחה!

תאריך: 19/06/2011 12:02    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >