קידום עסקים באינטרנט - קידום עסקי לבעל עסק
קידום עסקים באינטרנט יכול להסב לכם תועלת רבה, בייחוד אם מדובר בעסק קטן או בינוני שקמפיינים פרסומיים בתקציבי ענק אינם מנת חלקו.
קידום עסקים באינטרנט - קידום עסקי לבעל עסק03-5446364רוצה לקדם עסק בהצלחה? על קידום עסקי באינטרנט

Hebrew

קידום עסקים באינטרנט – איך זה עובד ומדוע זה כל חשוב לך?

קידום עסקים באינטרנט יכול להסב לכם תועלת רבה, בייחוד אם מדובר בעסק קטן או בינוני שקמפיינים פרסומיים בתקציבי ענק אינם מנת חלקו. שימוש ברשת האינטרנט ככלי שיווקי תאפשר לכם לגייס ביעילות לקוחות חדשים ולהזניק את המכירות.

זה עובד, כל שעליכם לעשות הוא ללמוד איך להופיע בזמן הנכון, במקום הנכון ועם המסר השיווקי המתאים.

לצרכי קידום עסקים באינטרנט יש פלטפורמות וכלים רבים, פרסום וחשיפה באינדקסים או פורטלים, כתיבת מאמרים והפצה באתרים מתאימים, ועוד כהנה וכהנה. כל אלו טובים ויפים, אך מחקרים מראים כי מידי שנה היקף השימוש במנועי חיפוש (ובפרט Google) הולך וגדל ונראה כי נוכחות בתוצאות החיפוש תחת ביטויים רלוונטיים לתחום פעילות העסק אינה עוד פריבילגיה, אם כי הכרח.

בניית אתרים לצרכי קידום עסק ברשת האינטרנט

כל מהלך עסקי דורש מחשבה תחילה ותכנון עוד בשלב בניית האתר, כך גם קידום עסקים במנועי חיפוש. וודאו כי האתר שתרכשו מציע לכם את הפלטפורמה האופטימאלית לצורך זה וכולל בין השאר את היתרונות הבאים:

  • בניית עמודי תוכן ועמודי קטלוג ללא הגבלה
  • קביעת שמות עמודים בעברית, או באנגלית
  • הוספת עמודי מאמרים ועמודי קישורים ללא הגבלה
  • קביעת כותרות ותגים לצורך קידום במנועי חיפוש
  • אפשרות תכנון ארכיטקטורה יעילה לעמודי האתר
  • אפשרות הכנסת קישורים נפרדים בכל עמוד
  • קביעת תגיות "מילות מפתח" לכל עמוד בנפרד

בררו מה בדיוק מציעה לכם כל חברת בניית אתרים וודאו כי האתר שנבנה עבורכם ידידותי למנועי חיפוש, תוכלו לקרוא על כך בהרחבה כאן: בניית אתרים

איפיון אתרים עסקיים ובכלל

קידום עסקים במנועי חיפוש ניתן לבצע בכמה ביטויי מפתח במקביל, לשם כך חשוב לתכנן את האתר בחוכמה וכדאי להיעזר בשרותיו של יועץ קידום אתרים מקצועי. עליכם לבחור ולהחליט תחת אילו ביטויי מפתח תרצו לקדם את עמוד הבית ותחת אילו ביטויים את העמודים האחרים באתר. לאחר הגדרת כל השמות והכותרות לעמודים תוכלו להעלות תוכן מתאים ולצאת אל הדרך.

בעל עסק שים לב!

חיפוש באינטרנט יראה לכם כי קיימים פורומים רבים בתחום זה, בהם גולשים מייעצים מניסיונם ומעלים שאלות בתקווה למענה. ניתן ללמוד מהפורומים הללו לא מעט, אך לא כל עצה שתקבלו היא עצה מקצועית וחלקן עלולות להזיק לאתרכם.

הדרך הבטוחה להצליח היא שימוש בשרותיה של חברת קידום אתרים מקצועית, או לכל הפחות ייעוץ של מומחה קידום אתרים.

איך "לתחמן" מנועי חיפוש והאם זה מהלך עסקי משתלם?

קידום עסקים במנועי חיפוש במטרה להשיג תוצאות ארוכות תווך, יתבסס על ראייה קדימה, לפייה "לתחמן" מנועי חיפוש זה רעיון גרוע מאוד. הסוואת קישורים, שימוש מוגזם בביטויי מפתח, החלפת קישורים עם אתרים העוסקים בנושאים שאינם רלוונטיים לתחום בו עוסק אתרכם, כל אלו ופעולות נוספות המאפיינות עבודת קידום חובבנית אולי יסייעו בתווך הקצר, אך בתווך הארוך עלול להיגרם לאתר נזק עצום.

הכלל הפשוט – הוא להימנע מפעולות שאינן משרתות את הגולשים באתר.

מנועי חיפוש לנצח ינסו להתחקות אחר הרגליהם של גולשים, במטרה להעלות בפניהם את עמודי האינטרנט האיכותיים והרלוונטיים ביותר לכל ביטוי שיחפשו. סדר תוצאות החיפוש תחת כל ביטוי נקבע על פי פרמטרים מאוד הגיוניים, חברת גוגל לא המציאה את הגלגל בכל הנוגע לדירוג איכותו של עמוד והרלוונטיות שלו לביטוי החיפוש, היא רק בנתה אלגוריתם המבוסס בסופו של דבר על הרגלי גלישה.

לדוגמא: אם הביטוי "אינטרנט" חוזר על עצמו מספר פעמים בטקסט ומופיע בכותרת העמוד, כנראה שתוכן העמוד רלוונטי לביטוי זה. אם קישורים מפנים אל העמוד מדפים אחרים באתר, מתוך המילה "אינטרנט" אז כנראה שהוא מאור רלוונטי.

אם עמודי אינטרנט באתרים אחרים העוסקים באותו נושא מפנים גם הם אל העמוד מתוך הביטוי "אינטרנט" אז הוא לא רק רלוונטי, כנראה שהוא גם איכותי מאוד אם אתרים העוסקים באותו נושא מפנים אליו גולשים.

קידום עסקים במנועי חיפוש זו עבודה הדורשת מקצועיות, ידע, השקעה יום יומית וכלים מתקדמים, הכל מאוד הגיוני, אך בפועל יש מקום רק ל – 10 תוצאות בעמוד התוצאות הראשון ובכדי שאתרכם יופיע בראשן, חשוב שלצידכם יהיה איש מקצוע מיומן.

לקריאה נוספת בנושא ליחצו: מיתוסים בקידום אתרים

תאריך: 22/06/2011 11:40    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >