תוכניות שותפים - להרוויח כסף מאתרי אינטרנט
תוכניות שותפים הנן דרך יעילה להכנסה קבועה מהאתר שלך. רוצה לדעת איך להרוויח כסף באינטרנט?
תוכניות שותפים - להרוויח כסף מאתרי אינטרנט03-5446364תוכנית שותפים - להרוויח כסף באינטרנט

Hebrew

תוכניות שותפים באינטנרט מציעות לכל בעל אתר, להצטרף, לקבל קוד מתאים ויחודי ולפרסם אתרים אחרים באתר שלו. נשמע פשוט, נכון?

ובכן, תוכנית שותפים הנה באמת עסק פשוט יחסית. עסק לכל דבר ועניין. אם בבעלותך אתר באינטרנט תוכל להצטרף לאחת התוכניות הפעילות בישראל או לתוכניות שותפים בין לאומיות ולאחר תהליך הרשמה קצר תקבל קוד אישי ואפשרות להצבת פרסומות מסוגים שונים באתר שלך.

כל גולש שיגיע לאתר שלך וימשיך משם, דרך אחת הפרסומות, לאתר המפרסם יזכה אותך בתשלום כלשהו, בהתאם למה שהוגדר בתוכנית השותפים. ישנם חמישה מודלים עיקריים לתשלום אותו תקבל כשותף:

  •  תשלום לפי חשיפה  - CPM
  •  תשלום לפי הקלקה - PPC
  •  תשלום להפניה - LEAD
  •  תשלום לפי הרשמת לקוח - CPA
  •  תשלום בעבור מכירות בפועל - CPS

במילים פשוטות, אתה כבעל אתר, תתגומל בכל פעם שתפנה גולש מפרסומת שהצבת באתר שלך, אל האתר של בעל הפרסומת. כך תוכל למעשה לתרגם את תנועת הגולשים באתר שלך להכנסה כספית קבועה.
כל תוכנית שותפים רצינית נותנת לך אפשרות לבחור בדיוק אילו סוגי פרסומות להציב באתר שלך ובין השאר: באנרים, קישור טקסטואלי, תיבות חכמות ועוד. כמו כן תוכל לבחור ולהחליט בדיוק אילו מפרסמים יוצגו באתר שלך (בהתאם לאופי הגולשים והנושאים שמגיעים לאתר) והיכן למקם את הפרסומת בכל עמוד שתבחר.
ניתן למצוא ברשת האינטרנט הישראלית מספר מצומצם של תוכניות שותפים אמינות ואיכותיות, המציעות לך מגוון מפרסמים רחב, ממשק ניהול ידידותי וחשוב מכל - אמינות.

אנו ממליצים על 3 תוכניות שותפים, שיאפשרו לך להרוויח כסף באינטרנט:

רשת קידום אתרים באינטרנט מציעה לכל בעל אתר להכנס לאחד האתרים הנ"ל, לקרוא, להבין קצת יותר ולהרשם לתוכניות השותפים. לאחר תקופת הכרות קצרה עם מערכת הפרסום, תגלה שלא כל כך קשה להגיע להכנסה כספית קבועה מהאתר שלך.
בשלב מתקדם או למי שרוצה לנסות להתחיל "בגדול" יותר, מומלץ לבקר באתר האמריקאי: CJ.COM
תוכניות שותפים איכותיות הנן עסק משתלם לכולם - לבעל אתר, למפרסם ולחברה המפעילה את התוכנית. גם אם אין לך כל נסיון מוקדם עם תוכניות שותפים - כדאי לך לנסות, אתה יכול רק להרוויח!

לקריאה נמשלימה בנושא ליחצו: מדריך תוכניות שותפים

יש לך שאלות? רוצה לשתף את כולם?
פורום קידום אתרים

תאריך: 19/06/2011 12:56    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >