אחסון אתרים seoweb אירוח אתר Hosting
רוצה להצליח באינטרנט? הגעת למקום הנכון! שירותי אחסון אתרים באינטרנט ללא פשרות במחיר משתלם. SEOweb מציעה בית איכותי לאתר שלך...
אחסון אתרים seoweb אירוח אתר Hosting03-5446364מה כבר ביקשתי, אחסון אתרים איכותי?

Hebrew

בחירת אחסון אתרים – כל הדרך אל השקט שלך!

כל בעל אתר חייב חבילת אחסון אתרים באינטרנט. שרת האחסון (hosting) הנו למעשה הבית הפיזי של האתר שלך באינטרנט. קבצי המקור של שלך יתאכסנו על שרת בחוות שרתים, ויהיו נגישים וזמינים לכל גולש שיגיע לדומיין שלך באינטרנט.

ישנן חברות רבות שמציעות לך אפשרות אירוח על השרתים שלהן, ובשביל לבחור מי מביניהן תאכסן את האתר שלך בצורה הטובה ביותר, בלי נפילות, עם תמיכה מלאה ובמחיר סביר צריך לדעת מה לבדוק.

חברת SEOweb מאחסנת אתרים שונים בארץ ובחו"ל. ואנו מציעים מגוון חבילות אחסון אתרים על שרתי החברה בישראל או בכל מקום אחר בעולם. אנחנו יודעים עד כמה חשוב שהאתר שלך יהיה זמין לגולשים וייטען במהירות. הלקוחות שלנו יודעים שזאת המציאות ואם חיפשת בית חם, אמין, יציב ואיכותי לאתר שלך - הגעת למקום הנכון.

רוצה לדעת כמה זה עולה?

לחץ כאן: מחירי חבילות אחסון לאתרי אינטרנט

סקירה בנושא אירוח ואחסון לכל אתר אינטרנט:

איך מתחילים? מה צריך לחפש? מה לשאול?

די פשוט, חיפוש בגוגל מביא מעל מיליון תוצאות חיפוש רלוונטיות. כל החברות המופיעות בעמוד הראשון של התוצאות בגוגל, מוכרות הרבה חבילות אירוח לאתרים שונים. בעמודי התוצאות הבאים תוכלו למצוא חברות הוסטינג שונות ולכן אין ספק כי זהו המקום להתחיל לחפש חבילות איחסון, מכל סוג ולכל מטרה.

לפני שתתחיל בתהליך מיון ראשוני של תוצאות החיפוש, שאל את עצמך מספר שאלות בסיסיות:

  • מהו נפח האיחסון שאני באמת צריך לאתר שלי?
  • מהו היקף התעבורה החודשית הצפוי באתר?
  • כמה אתרים אני רוצה לאחסן בחבילת האחסון שלי?
  • האם אני צריך חבילת אירוח על שרת windows או linux?
  • האם אני צריך חבילה על שרת הממוקם בישראל או שאוכל להסתפק בחבילה מוזלת, על שרת הנמצא מעבר לים?

אם אינך בטוח לגבי תשובה לשאלה כלשהי, אל תהסס לשאול אותנו: 03-5446364

נפח האחסון והיקף התעבורה החודשית יקבעו לפי אופי האתר שלך. עצה בנושא תוכל לקבל מהחברה שהקימה את האתר. בכל מקרה, תמיד ניתן להרחיב את היקף החבילה – לפי הצורך. חשוב להבין כי אתר דמיתי של חברה קטנה, מצריך אירוח בנפח והיקף תעבורה חודשית מינימאלי.

חבילות אירוח גדולות בניפחן ובהיקפי התעבורה החודשית מיועדות בעיקר לצורך אירוח אתרים המאפשרים: העלאת תמונות, הורדת סרטוני וידאו, מסחר אלקטרוני בהיקף רחב ועוד. גם פורטל בסדר גודל של תפוז או וואלה יזדקק לחבילת אחסון גדולה.

אם יש לך רק אתר אחד, ענית על השאלה השלישית מיד. לגבי מערכת ההפעלה של השרת המארח, הנושא תלוי בשפת התיכנות של האתר שלך ומי שיוכל לענות לך על כל שאלה בנושא הנו מי שבנה אותו.

גם השאלה האחרונה תלויה בכמה גורמים. אם קהל היעד העיקרי שלך נמצא בישראל, תרצה מן הסתם לקדם את האתר במנועי חיפוש ישראלים. במצב כזה עדיף לך למצוא חברת איחסון שהשרתים שלה נמצאים גם הם בישראל.

לחץ כאן ותדע כמה עולה לאחסן אצלינו:
מחירון אירוח אתרי אינטרנט SEOweb

מאידך, חשוב לזכור כי עלות אירוח בישראל גבוהה משמעותית מעלות אחסון אתרים בחו"ל וכפועל יוצא, אם קהל היעד שלך בארצות הברית, אין לך סיבה לחשוב פעמים. חברות מהגדולות והטובות בעולם פועלות מעבר לים ובעיקר בארצות הברית ורמת המחירים שם נמוכה בהרבה ממה שאנחנו מכירים במחוזותינו.

אחסון, אכסון, hostingרבים מבין בעלי האתרים נוטים לאחסן את אתריהם בחברות זרות, לאור החסכון הכספי הניכר וחבילות האחסון העצומות אותן הם מקבלים מחברות זרות. נדגיש כי חשוב לזכור את עניין שרות הלקוחות.

בעת אירוח אתרים בחו"ל – בארצות הברית על פי רוב, שעות העבודה הפוכות משלנו. מעבר לזה, בדוק באילו אמצעים תוכל לקבל תמיכה וסיוע. לכל דבר יש משמעות ובמקרים רבים לא רק הכסף מדבר.

אני מכיר בעלי אתרים רבים שהחליטו להשקיע עוד כמה דולרים מדי חודש, למצוא חברת אחסון איכותית בישראל ולא לשבור את השיניים בשיחות טלפון טראנס אטלנטיות, אל תוך השעות הקטנות של הלילה. כל אחד והשיקולים שלו. מצד שני, רבים וגם אנחנו מאחסנים אתרים בחברות זרות ומאד מרוצים.

האם חבילה לאיחסון אתר חייבת לעלות הרבה כסף?

שאלת המחיר הנה השאלה המרכזית עבור רבים מאיתנו. לא כולם רוצים להשקיע מעל אלף ש"ח בחודש. מצד שני, כמו בכל תחום, נסיון החיים באינטרנט מלמד כי לא תמיד כדאי לרכוש את החבילה הזולה ביותר. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות ולא להתפתות למבצעים מיותרים כמו שם מתחם בינלאומי במתנה. מעבר לכך, בישראל פועלים אתרים רבים המציעים חבילות הוסטינג במחירים מצחיקים.

כמעט כולם שייכים לילדים בני 14 שאינם רשומים כחברה על פי חוק ורוב הסיכויים שביום שתצטרך תמיכה, תגלה כי אותו ילד המאחסן את האתר שלך נמצא בבית ספר ולך אין עם מי לדבר. לעומת זאת, בישראל פועלות כמה חברות מקצועיות ואמינות, שמחירי האחסון אצלהם בהתאם. בעלי אתרים רבים חושבים כי השקט הנפשי שלהם שווה עוד יותר מאשר כמה שקלים נוספים בכל חודש ורובם גם צודקים.

נקודה נוספת הראויה לבדיקה הנה אילו אתרים מאוחסנים על השרת של חברת האחסון. לא תרצה לאחסן את האתר שלך על שרת שסומן על ידי מנועי החיפוש החשובים, כמי שמאחסן אתרי ספאם, שכן אירוח על שרת כזה עשוי ולבטח גם יפגע במיקומים של האתר בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש הרלוונטיים.

טיפ אחרון בנושא תשלומים – כמעט כל חברת הוסטינג (hosting) נותנת ללקוחות הנחה עבור תשלום מראש לתקופה ארוכה. בדוק את הנושא הזה עם איש המכירות המטפל בך, כמו גם את נושא אמצעי התשלום האפשריים.

אחסון אתר בזול זה טוב אבל מי יתן לך תמיכה טכנית ומתי?

אומנם אין כל סיבה שיהיו תקלות בשרת המארח ורוב בעלי חברות האחסון יציגו לך נתונים מרשימים של שרתים ללא נפילות (דאוון טיים), אך כמעט תמיד יש תקלות. לפעמים בעת העלאת קבצים חדשים לשרת, עריכת גיבוי או אפילו סתם כך, ללא כל קשר אליך. בדיוק במקרים האלה חשוב שיהיה לך עם מי לדבר.

בדוק מה מציעה לך חברת האחסון. האם יש תמיכה מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. האם התמיכה ניתנת לך טלפונית או באמצעות דואר אלקטרוני בלבד. נסה לטלפן אל מספר הטלפון של שרות התמיכה ולראות האם הגעת אל עובד החברה או אל מענה אוטומטי מעצבן.

אלו נקודות שאולי נראות לך מיותרות כרגע, אך האמן לי: ביום שהאתר שלך יפול, נקודות אלה יתבררו כחשובות ביותר עבורך.

מה חושבים לקוחות אחרים על האיחסון שבחרת?

אם תחפש בדף הבית של החברה המארחת, תוכל למצוא המלצות של לקוחות המאחסנים את האתר שלהם על שרתי החברה. כמו כן תוכל למצוא רשימה ארוכה של אתרים המאוחסנים על שרתי החברה. מה שלא תוכל למצוא הנו חוות דעת שליליות, שכן אף בעל חברה לא ירצה לפרסם אותן.

מה עושים? כמו תמיד באינטרנט, התשובה נמצאת במנועי החיפוש. חפש בגוגל את שמה של החברה הרלוונטית ותראה לאן אתה מגיע. בטוח שתמצא דיונים רלוונטיים, בפורומים מקצועיים וכך תחשף בדיוק לתשובות שחיפשת.

תוכל למצוא בקלות רבה המלצות, לחיוב או לשלילה, אודות כל חברת אחסון באינטרנט. אם לא מצאת תגובות כלשהן מלבד אלה המתפרסמות באתר החברה, הזהר. כנראה שמדובר בחברה חדשה לגמרי וחסרת נסיון ועדיף כי אתה לא תיהיה שפן הנסיונות שלהם.

איך בוחרים שירותי איחסון (Hosting) מקצועי ומשתלם לאתר שלך:

ישנן כמה נקודות מרכזיות שחשוב להתייחס אליהן, בעת בחירת חבילת הוסטינג לאתר באינטרנט:

  • כמה כסף עולה כל חבילת אחסון ומה אני מקבל בתמורה לתשלום.
  • נושא התמיכה - מי תומך, באילו שעות ביום, באילו ימים בשבוע והאם יש תמיכה טלפונית.
  • האם החברה רשומה כחוק ומנוהלת על ידי אנשי מקצוע ולא ילדים בכתה ט'.
  • זמינות השרתים של החברה ומיקומם הפיזי - בישראל או במדינה אחרת בעולם.
  • המלצות על ידי גולשים ובעלי אתרים אחרים, בפורומים שונים ובעת חיפוש באינטרנט בכלל.

להשוואת מחירים ובכדי לראות מה אנו מציעים לחץ: מחירון איחסון SEOweb

ובאשר לשאלה הניצחת: בעברית אומרים אכסון. רוב האנשים מחפשים אחסון וחלק (גם גוגל) כותבים איחסון. בכל מקרה, המדובר על שירותי אירוח לאתר - Hosting

בכל מקרה אנחנו כאן בכדי לסייע לך. אם יש לך שאלות בנושא אכסון אתרים באינטרנט, תוכל לפנות אלינו על ידי: לחיצה בדיוק כאן

למידע על חבילות אירוח בהתאמה אישית אל תהסס לפנות: יצירת קשר

או פשוט לחייג 03-5446364

תאריך: 23/10/2012 02:11    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >