בניית אתרים SEOweb - המקום לבניית אתר איכותי
רשת קידום אתרים SEOweb - בניית אתרים איכותיים במחיר חסר תקדים - לחץ לפרטים נוספים...
בניית אתרים SEOweb - המקום לבניית אתר איכותי03-5446364בניית אתר מקצועי באינטרנט

Hebrew

בניית אתרים מושלמת מבחינת SEO - במחיר חסר תקדים!

רשת קידום אתרים באינטרנט מציעה לכל בעל עסק: בניית אתר מקצועי במחיר חסר תקדים. אנו מציעים לבנות עבורך אתר אינטרנט חדש, בעיצוב שיתאים לך וחשוב מכך, בהתאמה מלאה לצרכי קידום אתרים ונגישות למנועי חיפוש. אנו נבנה עבורך אתר אינטרנט מקצועי ומצליח, במחיר משתלם.

ברשותינו מערכת משוכללת, הניתנת להתאמה לפי צרכיו היחודיים של כל אחד, תוך התאמת עיצוב לכל עסק ולכל מטרה. רוב החברות המציעות בניית אתרים יגידו לך כי הליך הבניה יארך שבועות רבים ועלויות הבניה יהיו גבוהות. המציאות שאנו מציעים לך שונה לגמרי!

רשת קידום אתרים באינטרנט פתרה עבורך את הבעיה. אנו מציעים לבנות עבורך אתר אינטרנט חדש, שיתאים בדיוק לצרכים שלך, במחיר נמוך ותוך ימים ספורים בלבד. בנוסף לכך, תקבל מאיתנו פאנל ניהול (ממשק משתמש) מתקדם, שיתן לך אפשרות שליטה מלאה, אפשרות הרחבה, העלאת תמונות וסירטוני וידאו, הוספת תוכן ועמודים חדשים ללא הגבלה ועוד!

אנו מציעים לך פתרון מושלם לטווח ארוך! זאת הצעה שאי אפשר לסרב לה - נסה אותנו...

בניית אתרים ידידותיים למנועי חיפוש - אתרים שגולשים אוהבים!

למה הכוונה?

ובכן, אנו יודעים ומכירים את שוק בניית האתרים היטב. חברות רבות עושות את העבודה עבור הלקוח אבל משאירות את המפתחות אצלהן. כאשר הלקוח מבקש לבצע שינוי כלשהו בתוכן או בקוד האתר, עליו לפנות אל החברה, לשלם לה שוב ולבצע את השינוי באמצעותה.

ישנם מקרים בהם החברות מאחסנות את האתר שלך, על שרת אחסון שלהן ואתה משלם גם בעבור זה. לעיתים הן קונות את שם הדומיין - ואז גם הוא שייך להן ולא לך. נתקלנו גם במקרים שבהם האתר נפתח

בצורה הזאת, חברות בניית אתרים יוצרות תלות כלכלית של הלקוח ומרוויחות ממנו הרבה כסף לאורך השנים. אנחנו פשוט בדעה כי זה מיותר ולא הוגן. אנחנו רוצים לסייע לך לפתח את האתר שלך באינטרנט ולא להיות מוגבל או לחשוב פעמיים בעת הצורך להרחיב או לשנות עמוד תוכן. זוהי המטרה שעומדת לפנינו, בעת בניית אתר מכל סוג ולכל מטרה.

באמצעות פאנל ניהול ידידותי ומקצועי שתקבל מאיתנו, תוכל לבצע בקלות רבה כל שינוי שתבחר, כגון: הוספת עמודים, עריכת טקסט, שינוי צבעים או עיצוב, העלאת תמונות, קביעת כותרות וכל דבר אחר שתרצה!

המערכת ידידותית מאד למשתמש ותוכננה במיוחד עבור הגולש הממוצע. השליטה במערכת קלה מאד ושעות ספורות אחרי תחילת השימוש בה תהפוך למומחה והכל יראה לך פשוט מאד. בכל מקרה, אנו מציעים הדרכה ותמיכה מלאה ללא תוספת תשלום

(תמיכה ושירות למשך שנה שלמה ללא תשלום - בכל בעיה טכנית במערכת)

עלות המערכת משתנה, בהתאם לאפשרויות שתקבל בממשק הניהול להמשך פיתוח האתר. המערכת הבסיסית עולה 6500 ש"ח והמערכת המתוחכמת והיקרה ביותר תעלה לך בדיוק לפי הצרכים והדרישות שלך (המדובר על מערכות תבנית הניתנות להרחבה והתאמה בתוספת תשלום לפי צרכי הלקוח).

 לא תמצא דיל משתלם כזה אצל חברת בניית אתרים אחרת

דרך אגב, גם האתר בו אתה גולש כרגע נבנה באמצעות המערכת שלנו והוא מנוהל באמצעות פאנל ניהול משוכלל ומתקדם. אם אתה רוצה לקבל פרטים נוספים אודות בניית אתרים באינטרנט, פנה אלינו בכל עת ואנו נשמח לסייע לך.

לפניות בנושא ולקבלת הצעת מחיר משתלמת והסברים נוספים: לחץ כאן!
 
ט.ל.ח - כפוף לחוזה התקשרות אישי וחתום
תאריך: 15/06/2011 12:47    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >