ניוזלטר, דיוור אלקטרוני - קשר ישיר לגולשים שלך
מערכת דיוור אלקטרוני אוטומטית, המופעלת על ידי אנשי שיווק מקצועיים, תסייע לך להגדיל את כושר המכירה של האתר שלך באינטרנט. לחץ כאן לקבלת מידע אודות ניוזלטר...
ניוזלטר, דיוור אלקטרוני - קשר ישיר לגולשים שלך03-5446364דיוור אלקטרוני - ניוזלטר שבועי לפי בחירה שלך!

Hebrew

ניוזלטר – הכוח של שיווק בדואר אלקטרוני

שיווק באמצעות דואר אלקטרוני יכול לתרום רבות לכל אתר באינטרנט. אל תתבלבל – לא מדובר בספאם! באמצעות שימוש מושכל במערכת ניוזלטר תוכל לפנות באופן אישי ומקצועי אל כל גולש שמבקר באתר שלך, גם אחרי שעזב אותו ולהפוך אותו ללקוח חוזר ואיכותי.

איך בדיוק עובד דיוור אלקטרוני?

על ידי הצבת תיבת הרשמה במקום בולט באתר שלך והפניה אליה מתוכן העמוד, תתחיל לאסוף כתובות דואר אלקטרוני של גולשים רבים, שחיפשו בדיוק את מה שהעמוד באתר שלך מציע. כתובות אלה ישמרו במערכת דיוור אלקטרוני משוכללת שתהיה בידיים ובשליטה מלאה שלך.

אתה צריך לגרום לאותם גולשים שהגיעו לאתר שלך כי מצאו בו את מה שהם חיפשו שניה קודם לכן, להרשם למערכת בקלות יחסית. לדוגמא, אם אתה מציע משלוחי אוכל או רשימת מסעדות מומלצות ברחבי בארץ, כתוב לגולש שהגיע אל דף הבית שלך: רעב? מתחשק לך להזמין אוכל הביתה? הרשם כאן וקבל תפריט מבצעים שבועי חינם – והמשלוח עלינו!

בינינו, אתה לא היית נרשם? אני נרשמתי כבר בכמה אתרים שהציעו ניוזלטר או דיוור אלקטרוני מפתה בנושא שעניין אותי. אחרי הכל, באינטרנט מגוון עצום של אתרים המציעים מידע מרתק ומוצרים כדאיים ומשתלמים. כולנו יודעים את זה. לא כולם שולחים הודעות זבל - יש הרבה תוכן איכותי, שעשוי להועיל גם לך.

רוב הגולשים שמגיעים אל אתר אינטרנט בפעם הראשונה או נחשפים למוצר כלשהו לראשונה, לא מבצעים רכישה וכמעט תמיד אינם זוכרים את שם האתר. על ידי שימוש במערכת דיוור אלקטרוני תאסוף לעצמך במהירות קהל גולשים איכותיים, שהאתר שלך מעניין אותם ומציע להם שרותים איכותיים. אותם גולשים הנם לקוחות פוטנציאליים עבורך ואתה יכול להגיע אל כל אחד באופן אישי ומבוקר - מתי שתרצה.

באמצעות פעולה פשוטה של מערכת מסרים אוטומטית, תוכל לשלוח לכל אותם גולשים מידע עדכני, מאמרים, הנחות מיוחדות ועדכונים על מוצרים חדשים. בכל פעם שגולש יכנס לאתר שלך, תגדיל את הסיכוי להשיג לקוח חדש והטלפון במשרד שלך לא יפסיק לצלצל לרגע. ככה זה עובד.

מה נותן לך ניוזלטר?

אנשי השיווק הגדולים ביותר סבורים שהגולש הממוצע צריך להגיע לאתר מכירות 6-7 פעמים, לפני שישתכנע ויחליט לבצע רכישה של מוצר או שרות מסויים. ביקור אחד באתר שלך בדרך כלל לא יספיק לשם כך.

כאשר גולש נותן את כתובת הדוא"ל שלו ומבקש ממך לשלוח אליו עדכונים, אתה מקבל חשיפה נוספת לאתר שלך והגולש שמקבל ממך ניוזלטר מתוזמן - בונה עם האתר ואיתך מערכת של יחסי אמון הדדי.

על ידי משלוח דואר אלקטרוני אל אותם גולשים, אתם מזכירים להם להכנס לאתר שלכם ומראים להם שאתם מבינים דבר או שניים בתחום העיסוק שלכם. זה לא כל כך מורכב וזה תמיד עובד. משלוח ניוזלטר קבוע לרשימת תפוצה ממוקדת, יביא לעליה תלולה ביחס ההמרה של עמודי המכירה באתר שלך.

זה אומר בעברית שהרבה יותר גולשים שכבר הגיעו לאתר שלך, גם יבצעו רכישה של מוצר מסויים, ירכשו ממך שרותים, ירשמו ללימודים או רק יקבעו איתך פגישת יעוץ - בדיוק מה ואיך שתרצה.

באמצעות הפעלת תוכנה מקצועית למשלוח ניוזלטר או דיוור אלקטרוני תוכל לפנות אל כל גולש באופן אישי וביעילות רבה. התוכנה לומדת את שמו של הגולש שנרשם וממקמת אותו בדיוק במקום שתרצה, בגוף ההודעה הנשלחת אוטומטית בדיוור אלקטרוני. התוכנה מציעה לך אפשרויות ניהול תוכן, עיצוב גרפי, העלאת תמונות, חתימות אלקטרוניות ועוד!

בכל מקרה, תוכל להפיק מהאתר שלך הרבה יותר ולשפר בצורה משמעותית את כושר המכירה שלו.

איך עושים דיוור אלקטרוני?

כאשר הגולש נרשם לקבלת ניוזלטר מהאתר שלך, הוא מזמין אותך למגרש הביתי שלו. הוא מעביר את האתר שלך אל הרשימה הבטוחה והמעניינת של עדכונים יומיים. להבדיל אלף אלפי הבדלות מאותם הודעות דואר זבל שכולנו שונאים.

איך חברים או בני משפחה כותבים לך דואר אלקטרוני? בדרך כלל על ידי שימוש בשפה מוכרת, חברית ואישית. אם תזכור ותנסה ליישם את זה, תוכל לשלוח לגולשים שנרשמו אצלך הודעות ניוזלטר מוצלחות מבחינה שיווקית, שאינן מטרידות ולא יחשבו לדואר רע.

מומלץ לפנות אל הגולש בשמו הפרטי, להציע לו מידע חדש, מאמרי תוכן איכותיים, מוצרים חדשים, הפניות לאתרים משלימים (או כאלה שיפרסמו בניוזלטר שלכם) והכל, בשפה חברית שתיצור נימה אישית ואווירה ידידותית.

בוא ניקח לדוגמא את המאמר הזה, מכיוון שזהו אינו ניוזלטר והוא כתוב באתר קידום אתרים, לא פניתי אליך בשמך הפרטי. אני כותב אליך, כאל גולש אקראי שהגיע אל האתר ממנוע חיפוש או בהפניה מאתר אחר. אם הייתי שולח לך הודעת דיוור ישיר הייתי פונה אליך בשמך הפרטי ומספר לך אודות שיטת שיווק מקצועי הנקראת – דיוור אלקטרוני, שתגדיל את כושר המכירה שלך בצורה משמעותית ובהשקעה מינורית.

רוצה לשלוח ניוזלטר מקצועי לרשימת התפוצה שלך?

על מנת ליצור קשר פעיל עם גולשים באתר ולהגדיל את היקף העסקים שלך, יש לשלוח ניוזלטר חכם, מקצועי וכתוב בקפידה לכל גולש שנרשם לרשימת התפוצה שבאתר. שיווק באמצעות דיוור ישיר באינטרנט מביא הרבה עבודה להרבה בעלי עסקים ולא פחות מכך, הרבה מוצרים איכותיים - כמו שאתה מציע, להרבה צרכנים ממוקדים.

מערכת ניוזלטר מקצועית תפעל ותשפר את הביצועים של האתר באינטרנט והעסק שלך בכלל. את התוצאות של שיווק מקצועי באמצעות מערכת מסרים אוטומטית תראה במהרה. השימוש במערכת דיוור אלקטרוני פשוט מאד והמערכת מתאימה את עצמה לצרכים שלך, כך שתוכל לשלוח לכל גולש שחפץ בכך, בדיוק את המידע הרלוונטי עבורו.

באמצעות הפעלת ניוזלטר שיווקי ומקצועי בדואר אלקטרוני, תבנה לעצמך מאגר לקוחות איכותי וממוקד, שילווה את האתר והעסק שלך באינטרנט לאורך שנים רבות. אתה לא יכול להרשות לעצמך שלא לנסות להרוויח יותר גולשים באתר והרבה יותר מכירות.

רוצה לדעת יותר על אפשרויות דיוור אלקטרוני לשיווק האתר שלך באינטרנט? אנו נשמח להרחיב ולספר לך אודות האפשרויות הרבות לשילוב מערכת מתאימה באתר שלך: לחץ כאן!

רוצה לדעת יותר? לקריאה נוספת לחץ כאן: שיווק ויראלי, כתיבה שיווקית

תאריך: 19/06/2011 14:02    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >