משלוחי אוכל, מסעדות - קידום אתרים
רשת קידום אתרים באינטרנט מתמחה בקידום פורטלים ואתרי אוכל, משלוחים וביקורת מסעדות מומלצות.
משלוחי אוכל, מסעדות - קידום אתרים03-5446364משלוחי אוכל, מסעדות - קידום אתרים

Hebrew

קידום אתר באינטרנט = הרבה יותר משלוחים עד הבית

מה יותר פשוט מאשר לשכב על הספה, לגלוש לאתר אינטרנט המציע משלוחי אוכל הביתה, לבחור מסעדה שאתה אוהב ולהזמין אוכל הביתה?

כמה בעלי מסעדות כבר הבינו את זה, אבל הרוב עדיין לא. הרבה אנשים יושבים בבית ומחפשים בגוגל: משלוחי אוכל... ואם המסעדה שלך מופיעה בראש תוצאות החיפוש, אתה עושה ים של משלוחים! המטבח שלך לא יעמוד בקצב. ככה זה עובד באינטרנט, במיוחד כשאנשים רעבים ורוצים להזמין הביתה אוכל.

במדינת ישראל הקטנה פועלים כמה אתרים גדולים, המציעים מידע רב בנושא אוכל, ביקורת מסעדות, המלצות גולשים, מאות עמודי מתכונים של מאכלי עמים, כתבות על מסעדות גורמה בישראל ובעיקר שרות משלוחים שיביא את האוכל שמתחשק לך, עד לפתח ביתך!

אם תחפש בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר בישראל את המילה אוכל, תגיע למליוני תוצאות רלוונטיות. אותם אתרים העוסקים בתחום, מתחרים על נישה מצומצמת מאד ובעיקר על הכיס שלך. למה הכוונה?
אוכל, משלוחים, מסעדות
ובכן, אל אותם אתרים הממוקמים בראש תוצאות החיפוש של גוגל במילים כמו משלוחים, משלוחי אוכל, מסעדה, קייטרינג וכדומה, מגיעים בכל יום אלפים רבים של גולשים רעבים.

אנשי עסקים רעבים, זוגות צעירים שאין להם כוח לבשל, או כל אחד אחר שמתחשק לו פיצה או אוכל תאילנדי חריף או כל משלוח אחר שיגיע מהר וירגיע את הרעב.

כל אחד מהאתרים מפרסם מאות ואלפי מסעדות בכל רחבי הארץ, המשלמים לו עבור הפרסום באתר והחשיפה שהם מקבלים לאלפי גולשים רעבים ביום.

ככל שמגיעים לאתר יותר גולשים כל יום, כך עולה ערכה של משבצת הפרסום באתר.

זהו מצב של win win - בעל אתר המשלוחים מרוויח יותר כסף עבור כל פרסומת למסעדה ובעל המסעדה, המפרסם, מרוויח מחשיפת תפריט המשלוחים שלו לאלפי אנשים רעבים, שהנם קהל יעד אולטימטיבי מבחינתו. כמובן שגם אנחנו מרוויחים, כי כל אחד מאיתנו יודע בדיוק איפה מזמינים אוכל הכי מהר.

רשת קידום אתרים באינטרנט יודעת בדיוק מה צריך לעשות בכדי לקדם אתרי אוכל אל ראש תוצאות החיפוש בגוגל. מיקום בראש תוצאות החיפוש של גוגל (וכמובן שגם בשאר מנועי החיפוש), יביא לאתר שלך הרבה גולשים רעבים, שרוצים להזמין אוכל הביתה.

אנו נסייע לך בתכנון עיצובי נכון, על מנת לשכנע את הגולשים שכבר הגיעו לאתר, לעשות צעד נוסף ולהזמין משלוח אוכל עד הבית, באמצעות האתר שלך ולא באמצעות אתר משלוחים מתחרה.

בכדי לקבל מידע נוסף בנושא קידום אתרים של משלוחי אוכל או מסעדות: לחץ כאן!

אתרים המציעים משלוחי אוכל ומאגרי מידע אודות מסעדות, בחלוקה גאוגרפית: משלוחה, מאנצ', ביסבו, 10ביס, מישלוחים, לפרה, 2איט, לאנצ'י, קוויקי, רסט (מבית דפי זהב), רול, טוקאן, מישלוחים ועוד...

לקריאה נוספת בנושא זה ליחצו: מכירות באינטרנט

תאריך: 19/06/2011 13:47    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >