שדרוג אתר או בניית אתר חדש לעסק שלך
אתר האינטרנט שלך אינו מספק את הסחורה? שוקל לבנות אתר חדש או לשדרג את הקיים? לחץ כאן לפרטים...
שדרוג אתר או בניית אתר חדש לעסק שלך03-5446364האתר אינו מספק את הסחורה? הגיע הזמן לשדרג!

Hebrew

מה משתלם יותר? שדרוג אתר או בניית אתר חדש?

רבים מלקוחותינו החלו את דרכם המשותפת עימנו, כשכבר היה ברשותם אתר אינטרנט פעיל. אולם, עם הזמן גילו כי המענה שהוא נותן לצרכיו השיווקיים והתדמיתיים של העסק לוקה בחסר. האתר לא עושה את העבודה, כך אמרו לנו. בשלב זה, עלה הצורך למצוא פיתרון ובצידו ההתלבטות, האם לבנות אתר חדש או לשדרג את הקיים?

יתכן והאתר אינו מתאים עוד לצרכים העסקיים של בעליו, יתכן והתפתחותן של טכנולוגיות חדשות הותירה את הטכנולוגיה הישנה בה נבנה לפגר מאחור, בחלק מהמקרים - מדובר אף בתכנון לקוי בעת בנייתו וצורך לבצע התאמות לאחר הפקת לקחים. שדרוג אתרים הוא אפשרות שכדאי מאוד לשקול לפני שממהרים לבנות אתר חדש, או להשלים עם רוע הגזירה.

שדרוג אתרים או בנייה מחדש?

ככלל שדרוג אתרים קיימים משתלם יותר מבניית אתר חדש כמעט בכל מקרה. אולם, יתכנו מצבים בהם בניית אתר אינטרנט שנעשתה בצורה חובבנית מותירה את בעלי האתר עם תשתית רעועה וצורך בשינויים טכנולוגיים קיצוניים. במקרים אלו, עלולה להידרש בנייה מחדש והפעם, תוך תכנון קפדני ושימוש בטכנולוגיה ידידותית למנועי חיפוש ולגולשים באתר.

בכל מקרה, אנו ממליצים לפנות אלינו מראש ולקבל הערכה מקצועית בדבר דרכי הטיפול הכדאיות ביותר באתר האינטרנט שלכם. כאשר ניתן לבצע שדרוג אתרים, אפשרות זו עדיפה מכמה וכמה סיבות:

בניית אתרים מחדש, לרוב דורשת משאבים כלכליים גדולים יותר.בניית אתרים, שידרוג

יתכן כי השינויים שנדרשים באתר אינם קיצוניים
וכלל לא נדרשת בנייה מחדש. כאמור, בכדי להעריך את היקף השינויים פנו אלינו ונשמח להעניק יעוץ מקצועי בנושא.

תהליך של שדרוג אתר מתבצע לרוב תוך פרק זמן קצר יחסית לבנייה מחדש.


שדרוג אתרים הנו תהליך ידידותי יותר למנועי חיפוש ואם הוא מבוצע על ידי חברה המתמחה בקידום אתרים ויודעת את העבודה, לא אמורה להיות פגיעה במיקום עמודי האתר בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש.

שדרוג אתרים בהתאמה לצרכי קידום

אנו פוגשים לקוחות רבים הפונים אלינו במטרה להיעזר בשירותי קידום אתרים ולאחר בדיקת אתרי האינטרנט שלהם, בצער רב אני נאלצים לומר להם כי אומנם ניתן לקדם כל אתר אינטרנט, אך מבנה האתר שברשותם אינו ידידותי למנוע חיפוש והוא עתיד לפגוע משמעותית במאמצי קידום האתר.

לקוחות אלו, ככל הנראה לא שקלו את צרכיהם העתידיים בעת בניית האתר. הוא אולי מרשים בעיצובו ובתכניו, אך נבנה בשפת תכנות בעייתית, כזאת שאינה ידידותית לעכבישי הסריקה של מנועי החיפוש וגוגל בראשם.

במצבים אלו, אנו ממליצים לבעלי אתרים לשקול אפשרות של שדרוג האתר. אין הרבה ערך לאתר שפועל למופת, אם תנועת הגולשים בו מאוד נמוכה בשל פגמים בנגישותו למנועי חיפוש. מערכות ההפעלה שאנו מציעים ללקוחותנו, תוכננו בראש ובראשונה בצורה אופטימאלית לצרכי קידום אתרים.

עם השנים, ניסיוננו והידע שצברנו אפשר לנו להתאים את המערכות לצרכי ניהול על ידי משתמשים "לא מקצועיים". ממשקי ניהול התוכן באתרים הותאמו בצורה מרבית, על מנת לאפשר לכם שליטה על כל חלקי האתר ויכולת לתפעל אותו בצורה עצמאית ונוחה, ללא כל ידע מקדים, לאחר הסבר והדרכה על ידינו.

שדרוג אתרים – מחשבת תחילה

בעת בניית אתרי אינטרנט, אחד הדברים החשובים ביותר הוא תכנון חכם. שלב התכנון, הנו שלב קריטי למידת הצלחתו של אתר והיכולת לקבל מענה מקסימאלי במינימום הוצאות כלכליות. בעת בניית אתרי אינטרנט חשוב לתכנן מראש עמודים ראשיים באתר, קטגוריות וסדר תצוגה, פונקציות מיוחדות כמו חיוב אשראי, ממסד נתונים, אפשרויות הרשמה לגולשים ועוד.

כדאי שתהליך זה ילווה על ידי מומחה שיווק באינטרנט, כך שהאתר יוכל להניב עבורכם את כל הפירות להם אתם מקווים. תכנון חכם מאפשר בנייה של אתר איכותי, הלוקח בחשבון גם צרכים עתידיים של העסק ומעניק גמישות רבה, ביום בו צרכים אלו ישתנו ותאלצו לערוך שינויים מבניים באתר.

רשת קידום אתרים באינטרנט
SEOweb מתמחה בין השאר בבניית אתרי אינטרנט איכותיים, שדרוג אתרים קיימים ומתן יעוץ בנושא בניית אתרים אפקטיביים.

לקבלת מידע בנושא לחץ כאן: יצירת קשר

תאריך: 21/06/2011 14:41    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >