ביטוח רכב - קידום אתרי ביטוח באינטרנט
קידום אתר המציע השוואת מחירי ביטוח רכב, אל ראש תוצאות החיפוש בגוגל, יביא לבעל האתר תנועת גולשים ממוקדת ושיפור ניכר בהיקפי מכירות!
ביטוח רכב - קידום אתרי ביטוח באינטרנט03-5446364ביטוח רכב - קידום לראש תוצאות החיפוש

Hebrew

האתר שלך ימכור הרבה יותר פוליסות ביטוח רכב – זאת הבטחה!ביטוח רכב, מקיף, חובה

כמעט כל אחד מאיתנו משלם אלפי שקלים בשנה עבור ביטוח רכב. אתרי אינטרנט רבים מציעים לגולשים לקבל הצעות מחיר מכמה חברות מבטחות ומציעים לגולשים מחיר זול במיוחד.

 

אותם אתרי אינטרנט פועלים לצורך קידום האתר שלהם באינטרנט, מאחר ורוב הגולשים המחפשים אפשרות זולה לביטוח במנוע חיפוש באינטרנט, אינם ממשיכים לעמוד התוצאות השני ומוצאים את מבוקשם בתוצאות החיפוש הראשונות הנגלות לעינייהם.

 

ככה זה בתחום הביטוחים לרכב וככה זה באינטרנט בכלל. גולש שיודע מה הוא מחפש, נכנס למנוע חיפוש – גוגל בדרך כלל, מחפש ומקבל רשימה של 10 עמודים רלוונטיים, שעונים בדיוק לצפיות שלו.

 

חשוב להבין כי אתר הממוקם בראש תוצאות החיפוש של גוגל או כל מנוע אחר, זוכה לתנועת גולשים עצומה וממוקדת ומכאן, הדרך לביצוע מכירה של פוליסת מקיף ו/או חובה, קצרה ביותר.

 

90% מהגולשים אינם ממשיכים לעמוד התוצאות השני ולכן כל בעל אתר להשוואת מחירי ביטוח רכב, יעשה מאמץ עצום כדי שהאתר שלו יופיע בראש תוצאות החיפוש. רבים מבין בעלי האתרים בתחום מעסיקים באופן קבוע חברה מקצועית ומיומנת לקידום אתרים.

ההשקעה החודשית הקבועה בתשלום לחברת קידום מקצועית, משתלמת וחוזרת במהירות לבעל האתר, המוכר הלכה למעשה, הרבה יותר פוליסות מסוגים שונים מדי שבוע וכך מגדיל את הרווחים.

 

בנוסף ניתן לראות כי בעלי אתרים משווקים את אתריהם גם באמצעות מודעות ממומנות – על פי רוב באמצעות גוגל אדוורדס, המופיעות בצידו של כל אחד מעמודי תוצאות החיפוש בגוגל.

בעל האתר עושה חשבון פשוט ומבין כי שווה להשקיע כמה שקלים עבור כל גולש, בעל רכב, המגיע לאתר שלו וממלא טופס מתאים להשוואת מחירים בין החברות השונות. כל גולש יכול להפוך ללקוח נאמן, שישלם לחברה אלפי שקלים מדי שנה ולא רק עבור ביטוח רכב - שהרי כל אחד מאיתנו מחזיק ביותר מפוליסה ביטוחית אחת...

לחץ לקבלת הצעת מחיר משתלמת: ביטוח רכב

ככל שקהל היעד גדול יותר, כך פוטנציאל הרווח גדל בהתאמה. רשת האינטרנט מציעה לכל אחד מאיתנו גישה מהירה ויעילה יחסית, כמעט לכל מקום בעולם - אל כל קהל יעד! חברות וסוכני ביטוח יודעים כי כל אחד מאיתנו, הנו לקוח פוטנציאלי.

כל מומחה קידום אתרים באינטרנט יגיד לך כי התחרות בין חברות ביטוח, סוכנויות פרטיות, ובעלי אתרים פרטיים העוסקים בתחום, רק תתגבר ותהפוך להרבה יותר קשה.

מדי יום יותר גולשים מגלים כי הדרך הנוחה ביותר להשיג ביטוח רכב מוזל, הנה באמצעות אתר אינטרנט מתאים. לא צריך להתרוצץ בין סוכנויות צפופות ולדבר בטלפון עם נציגי מכירות עייפים. הכל בלחיצת עכבר!

למעשה, אנו צופים כי בעתיד הנראה לעין, רכישת פוליסת ביטוח רכב, לאחר השוואת מחירים באתר אינטרנט מתאים, תביא לרוכש (המבוטח), הנחה אוטומטית ומשמעותית בעלות הפוליסה. זוהי מסקנה הגיונית לנוכח העובדה שקבלת הצעות מחיר באמצעות פניה בדוא"ל, חוסכת לחברות הביטוח ולסוכנים בהוצאות כספיות רבות וכוח אדם מיותר.

רשת קידום אתרים באינטרנט מתמחה בקידום אתרים בתחום הביטוח ובין השאר: ביטוח רכב, בריאות, פוליסות מנהלים וביטוח דירה.

 
אם תרצה לקבל מידע נוסף אודות אפשרות קידום האתר שלך: לחץ כאן!


אינדקס ביטוח - אתרים שאנחנו מקדמים

תאריך: 19/06/2011 13:02    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >