מומחה קידום אתרים
מומחה קידום אתרים מציג: תחומים חמים בקידום אתרים באינטרנט!
מומחה קידום אתרים03-5446364מומחה קידום אתרים מציג: תחומים חמים!

Hebrew

רוצה לדעת על אילו מילות מפתח יש תחרות אמיתית?

מומחה קידום אתרים של רשת קידום אתרים באינטרנט מציגים את רשימת הנושאים החמים בעולם קידום האתרים באינטרנט. בעמוד זה תוכל למצוא רשימת תחומים מרכזיים, שבהם תחרות קשה בין בעלי אתרים באינטרנט.

מומחה קידום אתרים מציג: תחומים תחרותיים בגוגל!

כמו שציינו בעמוד קידום אתרים בגוגל, עיקר התחרות ברשת האינטרנט מתרכזת במנוע חיפוש אחד ויחיד. חשוב על כך: עשרות או מאות בעלי אתרים מתחרים על מיקום בין 10 תוצאות חיפוש בעמוד הראשון של גוגל.

אם תבדוק בגוגל העולמי www.google.com תוכל למצוא כי בחיפוש flowers (פרחים), ישנם בערך 220,000,000 תוצאות חיפוש. אתר שממוקם בעמוד התוצאות הראשון, מוכר המון פרחים! סביר מאד כי בעליו של האתר הנו אדם עשיר מאד.מומחה קידום אתרים

באותו חיפוש בדיוק, בגוגל ישראל "פרחים" ישנם בערך 1,500,000 תוצאות חיפוש. אומנם הרבה פחות, אך גם בארצינו הקטנה התחרות על מילת החיפוש פרחים, הנה תחרות אגרסיבית. העובדות מוכיחות כי מי שממוקם גבוה במילת חיפוש מרכזית, מוכר הרבה יותר.

מומחה קידום אתרים  מציג: תחרות קשה גם בפרסום!

בדיוק באותן מילות חיפוש שבהן קיימת תחרות אגרסיבית בין בעלי אתרים באינטרנט, יש גם תחרות על מיקום פרסומות אדוורדס, בדפי התוצאות של גוגל. ככל שהתחום תחרותי יותר, כך עולה עלותו של פרסום בקטגוריה.

לדוגמא: תחום תחרותי מאד הנו עורכי דין. משרדי עורכי דין רבים מנסים לקדם את אתר האינטרנט שלהם לעמוד התוצאות הראשון בגוגל, אך זוהי משימה לא פשוטה. לכן פונים רבים מבין בעלי המשרדים ומפעילים קמפיין פרסום באינטרנט, באמצעות מודעות אדוורדס.

אתר אינטרנט שמופיע בין 3 התוצאות הממומנות הראשונות, בעמוד הראשון בגוגל משלם בערך 10 ש"ח לכל קליק (PPC). זהו סכום גבוהה יחסית לממצוע בישראל, אך בארצות הברית לדוגמא, אותו בעל אתר באותו תחום משלם יותר מ- 15$ לכל קליק!

רוצה לקבל חוות דעת מקצועית, של מומחה קידום אתרים על האתר שלך?
 
לחץ על הבאנר להזמנת חוות דעת מקצועית ללא התחייבות:
                       מומחה קידום אתרים

רשת קידום אתרים באינטרנט מציגה בפניכם, תחומים חמים באינטרנט:

תאריך: 15/06/2011 12:43    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >