אופטימיזציה SEOweb - לבנות ולהפעיל אתר מקצועי ומצליח
אופטימיזציה עם המומחים של SEOweb - לבנות ולהפעיל אתר מקצועי ומצליח!
אופטימיזציה SEOweb - לבנות ולהפעיל אתר מקצועי ומצליח03-5446364אופטימיזציה - פשוט לעשות את זה נכון!

Hebrew

האתר שלך פשוט יראה הרבה יותר טוב...אופטימיזציה למנועי חיפוש מתארת את הטכניקה המופעלת על מבנהו של אתר אינטרנט ועל תוכנו, בכדי שיופיע בראש תוצאות החיפוש של מנועי חיפוש פופולאריים באינטרנט.

מאחר ואנו צופים בגידול ניכר של היקף השימוש באינטרנט בכלל ובמנועי חיפוש בפרט, אופטימיזציה למנועי חיפוש הפכה לכלי שיווק מקצועי ויעיל באינטרנט. בעלי אתרים רבים ברשת הבינו, על ידי חשיבה הגיונית, את חשיבותם של מנועי החיפוש באינטרנט ככלי מרכזי להגדלת היקף המכירות.

אותם בעלי אתרים רוצים להרוויח יותר כסף באמצעות אתר האינטרנט שלהם, על ידי הפיכתו לנגיש יותר לקהל גולשים / קונים פוטנציאלי.

בשנים האחרונות הופיעו חברות רבות ברשת העוסקות בתחום ומציעות אופטימיזציה למנועי חיפוש, על ידי שימוש בטכניקות מגוונות ובתקציבים שונים. ראוי להדגיש כי אנו נתקלנו (ואף תעדנו - ממש כאן באתר) בנסיונות לנצל את חוסר ההבנה של הגולשים בנושא ולכן חשוב לקרוא ולהבין מהי בעצם אופטימיזציה.

עדיין, למרות עליה חדה במספר אתרי האינטרנט שנפתחים ועליה במספר הגולשים המשתמשים בהם, מספר מנועי החיפוש האיכותיים ברשת ירד.

ניתן לומר כי רוב רובם המכריע של החיפושים ברשת נעשים באמצעות גוגל. עובדה זו מביאה לכך שבעלי אתרים רבים אינם מצליחים להתמודד בתחרות עם חברות המבצעות אופטימיזציה למנועי חיפוש, עבור אתרים מתחרים וכך מאבדים נתח שוק עצום.

אותם אתרים אינם מופיעים בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש בגוגל ולכן מספר הגולשים בהם קטן משמעותית. רשת קידום אתרים באינטרנט מציעה לכל בעל אתר להתחיל בתהליך אופטימיזציה למנועי חיפוש כבר בשלב ההקמה של האתר.

להלן רשימת פעולות אותן אנו מבצעים בתהליך:

  • בדיקת קוד האתר
  • מחקר מילות מפתח
  • מחקר שוק ובחינת התחרות לצורך בניית אסטרטגיה מתאימה
  • אופטימיזציה של קוד האתר
  • עריכת טקסט בדפי האתר
  • רישום למנועי חיפוש ואינדקסים כדוגמאת DMOZ
  • שינוי והתאמה של מבנה היררכי בין הדפים באתר
  • תכנון הקמת מערך קישורים איכותיים
  • תכנון קמפיין פרסום באינטרנט

אופטימיזציה למנועי חיפוש יכולה להבטיח לך תנועה הרבה יותר גדולה של גולשים באתר, בתמורה להשקעה כספית קטנה יחסית לכל סוג פרסום אחר. אין כיום פורמט פרסום אפקטיבי כל כך מבחינת יחס עלות תועלת, הנגיש למעשה לכל אחד מאיתנו.

רשת קידום אתרים באינטרנט מציעה לך שילוב מנצח של יתרונות, שיקחו את האתר שלך לראש תוצאות החיפוש של גוגל ושאר מנועי החיפוש באינטרנט. בכדי להתחיל בביצוע אופטימיזציה גם באתר שלך, פנה אלינו כעת: לחץ כאן!

תאריך: 15/06/2011 12:13    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >