כמה עולה לקדם אתר?
איך אפשר לדעת כמה עולה לקדם אתר באינטרנט? זוהי שאלה מורכבת וצריך להתייחס אליה בהתאם...
כמה עולה לקדם אתר?03-5446364קידום אתרים מקצועי אינו עסק זול

Hebrew

תוצאות אמיתיות ומיקומים בראש תוצאות החיפוש עולים כסף!

כמעט כל בעל אתר שמתעניין בקידום אתרים מקצועי שואל ורוצה להבין כמה עולה לקדם אתר באינטרנט. זוהי שאלה לגיטימית לחלוטין והתשובה מורכבת ומשתנה לפי כמה קריטריונים כגון: היקף העבודה הנדרשת, שתלויה בעיקר בהגדרה מדוייקת של מטרות הקידום, רמת התחרות בתחום בו פועל האתר, מבנה האתר ועוד.

על מנת להתייחס ברצינות לכל הצעת מחיר הניתנת לבעל אתר אינטרנט, יש לבחון את האתר שלו בקפידה ובמקביל, להבין מהם היעדים שאליהם רוצה בעל האתר להגיע. נאמר מראש כי קידום אתרים מקצועי אינו עסק זול.

למעשה, סביר כי אותן חברות המציעות לך מחירים זולים, עשויות להשתמש בטכניקות קידום בעיתיות, שיגרמו לאתר נזקים בטווח הארוך. חברות אלה לרוב אינן רשומות כחוק וה"מנהלים" שלהם הנם ילדים לפני שרות צבאי...

קידום אתרים הנו תהליך מתמשך, הכרוך במחקר שוק מקיף, שינויים והתאמת תוכן, החלפה והשגה של מערך קישורים איכותיים, אופטימיזציה קבועה ועוד. תהליכים אלה מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מוכשרים, המכירים את עולם ה- SEO ונושמים את דרך פעולתם של מנועי חיפוש. לכל זה יש מחיר.כמה עולה לקדם אתר באינטרנט

חשוב לזכור כי גם לאחר השגת התוצאות הרצויות, חשוב לשמור את האתר מעודכן ולהתאימו לשינויים התדירים, המופיעים במנועי החיפוש. קידום אתרים מקצועי יביא את האתר שלך אל ראש תוצאות החיפוש, בכל מנוע חיפוש שתרצה ובכל ביטוי חיפוש שתבחר.

בכדי לשמור על המיקום, התנועה באתר והלקוחות החדשים שפונים בכל יום – יש להמשיך בתחזוקת האתר באופן שוטף ולעדכן את תוכנו לעיתים תכופות.

בדרך כלל, חברת קידום אתרים מקצועית תדרוש מהלקוח התחייבות לשישה חודשים לפחות. הליך קידומו של אתר אינטרנט הנו הליך מתמשך ותוצאות אמיתיות יראו רק אחרי מספר חודשים. משך הקידום תלוי במישרין בהיקף העבודה וביטויי המפתח הנדרשים לקידום.

בתחום תחרותי במיוחד ידרש הלקוח להתחייבות ארוכה יותר ותשלום חודשי גבוה יותר, במיוחד אם הוא רוצה להופיע בראש העמוד הראשון של גוגל. בכדי לקדם אתר ולהגיע לתוצאות משמעותיות עבור ביטויי מפתח תחרותיים, צריך להשקיע! אין קיצורי דרך ואין לאף אחד שפנים בשרוול, אין  סודות ואין קסמים.

כמו שוודאי הבנת, זה לא רציני ולא מקצועי לשלוף הצעת מחיר לקידום אתר באינטרנט, ללא בדיקה מקיפה ומקצועית של משתנים רבים. חברות הנותנות לכל אתר מחיר קבוע (בדרך כלל נמוך ומפתה), אינן מבצעות עבודה מקצועית ובמקרים מסויימים, עשויות לגרום לאתר שלך נזק בלתי הפיך, אם לא היום אז בעתיד הקרוב.

כמו כן, זכור כי אין דבר כזה באמת: קידום אתרים חינם. באיזה תחום מקצועי שאתה מכיר מחלקים מוצרים חינם ושעות עבודה בחינם?

אם תרצה לדעת כמה עולה לקדם את האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל: לחץ כאן

רשת קידום אתרים באינטרנט מתחייבת לתוצאות אמיתיות!

לקריאה נוספת בנושא לחץ:ניוזלטר - דיוור אלקטרוני

תאריך: 19/06/2011 14:13    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >