קידום אתרים - חקירות, פוליגרף
רשת קידום אתרים באינטרנט מתמחה בקידום אתרים של משרדי חקירות, מכון פוליגרף ותחומים קרובים. למידע נוסף לחץ כאן...
קידום אתרים - חקירות, פוליגרף03-5446364קידום אתרים של משרדי חקירות - מכון פוליגרף

Hebrew

בעל משרד חקירות? מכון פוליגרף?

רשת קידום אתרים באינטרנט מתמחה בקידום ופרסום באינטרנט ויכולה לעשות את העבודה עבורך. אנו יודעים כיצד להביא לך הרבה יותר לקוחות, באמצעות קידום האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל וכל מנועי החיפוש האחרים ברשת.

חשוב על כך: בארץ פעולים מאות חוקרים פרטיים וחלק גדול מהם מפעילים אתרים באינטרנט, המציעים שרותי חקירות, מעקבים, מידע עסקי, בדיקות פוליגרף ועוד...

אותם אתרים הממוקמים בראש תוצאות החיפוש בגוגל, כאשר הגולש האקראי מחפש סיוע ומענה מיידי לבעיות אישיות (או אחרות), מקבלים מאות פניות חדשות מדי חודש בחודשו. אשה החושדת כי בעלה בוגד בה מחפשת חוקרים פרטיים באינטרנט ומגיעה אל האתרים שלהם.

כיום כבר לא מסתפקים במודעה צבעונית בספר טלפונים. המידע אותו ניתן לקבל ברשת האינטרנט רב ומספק מענה לרוב הגולשים. בעל חנות שרוצה להתקין מצלמה נסתרת, בכדי לפקח על העובדת בחנות, לא יתקשה למצוא מידע וסיוע מקצועי מהיר, על ידי חיפוש פשוט בגוגל.

פוליגרף, חקירות, חוקריםנסה לחפש בגוגל: חקירות, חוקרים פרטיים, פוליגרף או כל נושא רלוונטי אחר ובדוק היכן האתר שלך מופיע בתוצאות החיפוש.

באיזה עמוד תוצאות והיכן בדיוק בעמוד. זכור כי רובם המכריע של הגולשים אינם עוברים לעמוד התוצאות השני. הם מוצאים את מה שהם מחפשים בין  5-6 התוצאות הראשונות בעמוד הראשון אליו הם מגיעים.

אלו עובדות שנבדקו במחקרים רבים, על ידי מומחי שיווק וקידום אתרים באינטרנט.

אז מה עושים בכדי לקדם את האתר שלך גבוה בתוצאות החיפוש?

רשת קידום אתרים באינטרנט מתמחה בקידום אתרים של משרדי חקירות, מכוני פוליגרף וכל חנות ספיי שופ המציעה מצלמות נסתרות, משדרים, מכשירי הקלטה וציוד טכני אחר.

אנו יודעים בדיוק מה צריך בשביל לקדם כל אתר העוסק בחקירות, גבוה בתוצאות החיפוש, על מנת להגיע אל כל אותם אלפי אזרחים שצריכים סיוע של חוקר פרטי.

חוקר פרטי, מעניין אותך לקדם את האתר שלך ברשת?

רוצה להגיע אל אלפי גולשים שמחפשים בדיוק את מה שאתה יודע לעשות?

פנה אלינו כבר עכשיו וקבל הצעת מחיר לצורך קידום אתר בנושא חקירות או פוליגרף, על מנת שתוכל להגיע אל כל גולש שעשוי להיות הלקוח הבא שלך. לחץ כאן עכשיו!

תאריך: 19/06/2011 13:14    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >