כלים לקידום אתרים SEOweb
רשת קידום אתרים באינטרנט מציגה - כלים לבדיקת אתרים באינטרנט. לחץ כאן לבדיקת אתרים בחינם!
כלים לקידום אתרים SEOweb03-5446364קידום אתרים - כלים שימושיים לבדיקת אתר אינטרנט

Hebrew

אנו מציעים כלים חינמיים למחקר ובדיקה של אתרי אינטרנט

רשת קידום אתרים באינטרנט - SEOweb בונה ומפתחת כלים, שיוכלו לסייע לך לבדוק את מצבו של האתר שלך באינטרנט ובהשוואה לאתרים מתחרים.

כך לדוגמא, כלי לבדיקת מספר קישורים נכנסים משלושת מנועי החיפוש הגדולים. כל שעליך לעשות הוא להכניס בתיבת החיפוש את כתובותיהם של האתרים שברצונך לבדוק וכעבור כמה שניות תראה תוצאות!

הכלים שאותם פיתחנו עבור הגולשים (מקדמי אתרים, בעלי חברות בניית אתרים או כל גולש סקרן) הנם כלים חינמיים לחלוטין והשימוש בהם אינו כרוך בהרשמה או בהורדת תוכנה כלשהי. בימים אלה אנחנו שוקדים על פיתוח כלים חדשים לקידום אתרים.

צוות SEOweb ישמח לשמוע את חוות דעתכם אודות כל אחד מהכלים המופיעים באתר.

כלים לקידום אתרים - רשימת הכלים:

בדיקת קישורים נכנסים
כלי זה מאפשר לבצע בדיקה מהירה בשלושת מנועי החיפוש הגדולים בעולם ולקבל תוצאות שיראו כמה אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, מקשרים אל האתר שבדקת. רשת האינטרנט מבוססת על קישורים בין אתרים וחלק משמעותי בהליך קידום אתר אינטרנט, מתבסס על החלפת קישורים איכותיים בין אתרים דומים. באופן כללי מאד, ניתן לומר כי ככל שמספר הקישורים המצביעים על אתר מסויים גדול יותר, כך האתר פופולארי יותר בעיני מנועי חיפוש וגולשים ברשת. רוצה לראות מי מקשר אל האתר שלך?

לחץ כאן: בדיקת קישורים נכנסים  (עד 3 אתרים לבדיקה בו זמנית)


בדיקת דפים מאונדקסים
העכבישים של מנועי החיפוש (זחלנים) סורקים את רשת האינטרנט ללא הפסקה, יום ולילה. הם עוברים בכל אתר וממשיכים מקישור אל קישור והכל במטרה להגיע אל כל פיסת אינפורמציה הכתובה ברשת האינטרנט וזאת בכדי לספק לי ולך את תוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר האפשריות. כאן מתחילה הבעיה. ישנם אתרים שנבנו על ידי מקצוענים והם נגישים למנועי חיפוש, המגיעים לכל עמוד באתר בקלות רבה. לעומתם, אתרים אחרים בנויים "לעומק" ולא לרוחב, ולכן מנועי החיפוש מתקשים להגיע אל כל העמודים שבאתר ואלה שאינם מאונדקסים, לא יופיעו בתוצאות החיפוש. רוצה לראות כמה דפים מהאתר שלך מאונדקסים בשלושת מנועי החיפוש הגדולים?

לחץ כאן: בדיקת עמודים מאונדקסים  (עד 3 אתרים לבדיקה בו זמנית)


בדיקת PageRank עתידי

רבים מהגולשים ובעלי האתרים עדיין מייחסים משמעות למדד ה- PR או בשמו המלא Page Rank. מדד זה משתנה בכל רגע נתון, לפי מספר הקישורים המצביעים על עמוד מסויים. לכל עמוד בכל אתר יש מדד פייג' ראנק, הנקבע לפי מספר הקישורים המצביעים אליו ומדד הפי.אר של אותם עמודים. בעבר, מדד זה הווה קריטריון חשוב בקביעת מיקומו של דף מסויים בתוצאות החיפוש של גוגל. ערכו ירד עם השנים וכיום הפך למועט מאד, לפחות בכל הנוגע למיקומו של עמוד מסויים בתוצאות החיפוש. אחת לחצי שנה לערך מתבצע עדכון פייג' ראנק ויזואלי, הנראה גם בסרגל הכלים של גוגל. רבים מבין בעלי האתרים מצפים לעדכון בכליון עיניים, ובתקווה לראות את הפי.אר. שלהם עולה. רוצה לראות מה יהיה מדד ה- PAGE RANK  של האתר שלך אחרי העדכון הבא של גוגל?

לחץ כאן: בדיקת PageRank עתידי

 

בדיקת PageRank  מזוייף
בעת החלפת קישורים בין אתרים באינטרנט, לעיתים מקבלים הצעות לקישור מעמוד עם PageRank גבוה במיוחד. לעיתים מדד הפייג'ראנק שרואים בסרגל הכלים של גוגל מזוייף. על ידי ביצוע מניפולציה פשוטה יחסית, ניתן להציג מדד PR השייך בעצם לעמוד אחר. באמצעות הכלי הבא, ניתן לבדוק כל כתובת URL ולדעת אם מדד ה PageRank המוצג לכם אמיתי או מזוייף.

לחץ כאן: בדיקת PageRank מזוייף

תאריך: 15/06/2011 14:22    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >