בניית אתרי מסחר אלקטרוני - רוצה למכור אונליין?
בניית אתר מקצועי למסחר אלקטרוני תביא לשיפור ביצועים עסקיים והגדלת היקפי מכירות. לחת לפרטים מלאים
בניית אתרי מסחר אלקטרוני - רוצה למכור אונליין?03-5446364בנייה אפקטיבית של אתרי מסחר אלקטרוני

Hebrew

רוצה למכור באינטרנט? רוצה להגדיל את היקפי המכירות בעסק שלך?

מכירות באינטרנט זהו תחום שמתפתח מאוד בשנים האחרונות, בייחוד בשל המודעות הגדלה בקרב הגולשים והתפתחות טכנולוגיות שונות המאפשרות קנייה בטוחה. מהשוואת אתרי מסחר אלקטרוני שונים ניתן ללמוד לא מעט על התנאים להצלחתם ועל מה שכדאי לבדוק לפני בניית אתרי מסחר אלקטרוני.

האם לבנות אתר מסחר אלקטרוני עצמאי או לשווק דרך פורטל קיים?

בפני מי שמעוניין לשווק מוצרים באינטרנט עומדות מספר אפשרויות, כאשר אחת מהן היא הקמת אתר מסחר אלקטרוני עצמאי, בו יש לייצר תנועת גולשים באמצעות פעולות שונות כמו קידום אתרים, פרסום או שיווק באינטרנט. אפשרות נוספת היא שיווק מוצרים בתוך פורטלים עם תנועת גולשים מאסיבית, בהם מתקיים מסחר.

היתרון העיקרי של שיווק על פלטפורמה קיימת של אתר מכירות ותיק, הוא שבמקרה זה אין צורך בהשקעה כספית בלתי מבוטלת בבנייה ופיתוח אתר חדש. אולם, כמו בכל עסק כלכלי, גם מפעילי האתר יגבו "עמלה" מסוימת עבור השימוש בפלטפורמה שיתנו לכם.

בנוסף, קחו בחשבון שבכל קטגוריית מוצרים תיאלצו להתחרות בספקים רבים המציעים מוצר דומה, או אפילו את אותו המוצר.

בנוסף, קיים ערך לתנועת הגולשים שמגיעה לאתר, שכן אינכם נדרשים לבצע שום פעולת קידום, פרסום או שיווק ומי שמממן ומבצע את הפעולות הללו הנו בעל האתר.

מאידך, בניית אתרים עצמאיים מעמידה לרשותכם בתמורה להשקעה חד פעמית אתר בו תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכם, מבלי לחלוק את הרווחים שתיצרו עם איש. אתר מסחר אלקטרוני מוצלח, עם נוכחות באינטרנט ומיתוג חכם, יכול ליצור רווחים גדולים מאוד לזכות מפעיליו.

מכירות באינטרנט דרך פורטלים קיימים

אם בכל זאת בחרתם בשיווק באמצעות אתר מסחר אלקטרוני קיים, כדאי לבדוק היטב את התנאים שמציעים מפעילי האתר, בדגש על זכויותיהם וחובותיהם של כל הצדדים לעסקה, אתם, מפעילי האתר והצרכן. הדרך לעשות זאת היא לאתר את כל האתרים בהם קטגוריות מוצרים רלוונטיות, לפנות אל מפעיליהם ולבדוק את הנושא.

למידע נוסף בנושא מכירות ומסחר אלקטרוני ליחצו: סליקת כרטיסי אשראי

בניית אתר עצמאי לצרכי מסחר אלקטרוני

החלטתם שלא לחלוק ברווחים עם איש? ובכן, חשוב לדעת דבר או שניים לפני בניית אתרי מסחר באינטרנט, שכן המבנה שלהם שונה מאוד ממבנה של אתר תוכן, או אתר תדמיתי רגיל ונדרשות לכם פונקציות שונות שאין בהן צורך באתרים אלו.

דוגמאות לפונקציות שכדאי לוודא כי קיימות באתר הנבנה עבורכם:

אתר דינאמי עם שליטה מלאה על התוכן בכל העמודים, לרבות עמוד הבית, עמודי קטגוריות, תתי קטגוריות, עמודי מוצרים ועמודי תוכן שתוכלו להעלות לאתר ללא הגבלה.

אפשרות לבנות קטגוריות מוצרים, לקבוע את סדר התצוגה שלהן ולפתח תתי קטגוריות תחתיהן.

שליטה מלאה על סדר הופעת המוצרים, אפשרות להציב מוצר בכל מקום, בכל קטגוריה או במספר קטגוריות במקביל.

עמודים קלים לטעינה מהירה, אפשרות למערכת תגובות (ביקורות גולשים) במידת הצורך, עורך טקסט עשיר לעיצוב התוכן בעמודים, אפשרות לקביעת כותרות, תגים וקישורים נפרדים בכל עמוד.

קידום אתרי מסחר אלקטרוני במנועי חיפוש

האתר מוכן ונותר רק לייצר בו תנועת גולשים?

זה בדיוק האתגר האמיתי והפרמטר שמבדיל בין אתר כושל, לבין אתרי מסחר אלקטרוני שבעליהם מרוויחים הרבה מאוד כסף.

קיימות דרכים רבות לפרסם ולשווק באינטרנט, אולם בתחום זה הדרך היעילה ביותר היא נוכחות בתוצאות החיפוש הראשונות תחת ביטויים רלוונטיים במנועי החיפוש המובילים ובפרט גוגל.

בשנים האחרונות חל גידול עצום בהיקף השימוש במנועי חיפוש וניתן לראות כי ברוב המקרים, כאשר אדם מעוניין לערוך השוואת מחירים או לאתר מוצרים ברשת האינטרנט, הוא יעשה שימוש במנועי חיפוש. אם האתר שלכם יופיע בין התוצאות הראשונות בביטויים הרצויים – סביר כי אותו גולש יגיע אליכם.

קידום אתרים – SEO, הנו עבודה מורכבת הדורשת היכרות מעמיקה עם מנועי חיפוש, הרגלי גלישה באתרי מסחר אלקטרוני ושיווק באינטרנט. החל משלב בחירת ביטויי המפתח לקידום הקטגוריות ועמודי המוצרים, דרך ביצוע העבודה בפועל וכלה בפיתוח אינסופי של האתר במטרה למקסם את הפוטנציאל השיווקי הגלום בו.

לקריאה נוספת בנושא ליחצו: פרסום עסקים באינטרנט

תאריך: 22/06/2011 11:52    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >