המרכז למנהלי אתרים - webmaster central
גוגל מפעילה מרכז מידע למנהלי אתרים - חובה לכל בעל אתר שרוצה להצליח ולהגיע למיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל!
המרכז למנהלי אתרים - webmaster central03-5446364המרכז למנהלי אתרים - webmaster central

Hebrew

גוגל לשרותך - מרכז מידע חשוב למנהלי אתרים

כחברה השואפת לספק את תוצאות החיפוש הרלבנטיות והשימושיות ביותר ברשת, אנו חותרים לספק את התמיכה ההוגנת ביותר והניתנת לדירוג לכל מנהלי הרשת שלנו ולכל האתרים, לא משנה אם הם גדולים או קטנים. לכן אנו יצרנו את המרכז למנהל הרשת, הנמצא בכתובת: google.com/webmasters.

המרכז למנהלי אתרים הוא מקור מצוין לכל בעל אתר ברשת. הוא עונה באופן מקיף על שאלות בנוגע לסריקה, אינדקס ודירוג עמודי אינטרנט. הוא מספק פתח למשוב ולנושאים ומציע כלי אבחון שעוזרים למנהלי אתרים להסיר שגיאות מבעיות פוטנציאליות.

הנה טעימה ממה שניתן להפיק מהמרכז למנהלי אתרים:

ניתן לאבחן בעיות פוטנציאליות בגישה לדפים והצעת פתרונות.

ניתן לבקש הסרת דפים מסוימים מהאינדקס שלנו.

ניתן לוודא כי קובץ ה-robots.txt שלך מאפשר וחוסם את הדפים שציפית.

ניתן לראות סטטיסטיקות דף ושאלה לאתרך:

סטטיסטיקת ביטויי חיפוש: ניתן לקבוע אילו ביטויי חיפוש יביאו לאתר שלך את מירב המבקרים, ובאילו נושאים יכול אתרך להרחיב כדי לתפוס יותר תנועה.

ניתוח דף: תוכל לראות את דף הרשת שלך כפי שגוגל רואה אותו. תוכל לראות את המילים השכיחות ביותר באתר, קישורים המופנים פנימה לאתר, ואיך אחרים מתארים את אתרך כשהם מקשרים אליו.

קצב סריקה: תוכל לראות באיזו תדירות גוגלבוט סורק באתר שלך ולומר לגוגל אם הוא צריך לזחול מהר יותר, או לאט יותר.

מפות אתר

המרכז למנהל הרשת מציע למפרסמים גם מפות אתר לשם תוצאות חיפוש רשת, תוצאות מובייל ותוצאות חדשות.

מפת אתר היא פרוטוקול שאנו תומכים בו יחד עם מנועי חיפוש אחרים, בכדי לעזור למנהלי אתרים לתת לנו יותר מידע לגבי דפי הרשת שלהם. מפות אתר משלימות מנגנוני סריקה סטנדרטיים קיימים ברשת ומנהלי האתרים יכולים להשתמש בהם ולספר לגוגל על הדפים שבאתר שלהם, כדי לשפר את הסריקה והנראות של דפיהם בתוצאות החיפוש של גוגל.

בנוסף למפות אתר של חיפוש רשת, אנו מציעים גם "מפות אתר של גוגל מובייל", המאפשרות למפרסמים להגיש URLים המשרתים תוכן למכשירים ניידים, לתוך אינדקס המובייל.

ולמפרסמים שאתר החדשות שלהם כלול בגוגל חדשות, "מפות אתר של חדשות" יכולות לעזור לספק סטטיסטיקות לגבי מאמריו של מפרסם, החל משאלות ועד לתדירות הופעה. אם משתמשים בהן ביחד עם כלי האבחון של המרכז למנהל האתר, יכולות "מפות אתר של גוגל חדשות" אף לספק דוחות שגיאה העוזרים להסביר בעיות שגוגל נתקל בהן כשהוא סורק, או מוציא מאמרי חדשות מאתרו של המפרסם.

בנוסף, מפרסם יכול להגיש מפת אתר של חדשות המכיל URLים שהוא רוצה שישקלו להכניסם ל"גוגל חדשות". מפות אתר של חדשות, שלא כמו מפות אתר של הרשת, או "גוגל מובייל", זמינות כעת רק באנגלית, אם כי אנו מקווים להפוך אותן לזמינות בקרוב גם בכל השפות.

להמשך המאמר לחץ: שאלות ותשובות

תאריך: 15/06/2011 16:15    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >