הכירו את יניר לוין מנכ"ל חברת SEOWEB
כל המידע אודות יניר לוין, מנכ"ל חברת SEOWEB, מומחה לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי...
הכירו את יניר לוין מנכ"ל חברת SEOWEB03-5446364יניר לוין מנכל חברת SEOWEB

Hebrew

יניר לוין, מנכ"ל חברת SEOWEB, מומחה לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי, מראשוני המשווקים באינטרנט בישראל. יניר החל את דרכו בתחום הפרסום המקוון בשנת 2001 ומאז צבר לזכותו רזומה מרשים, שכולל מאות אתרים מצליחים ומוכרים. 

לאורך השנים הקים וניהל יניר אתרי תדמית, חנויות מקוונות ואפליקציות עבור בעלי עסקים ועורכי דין במגוון רחב של תחומים. כל האתרים שבנה וקידם הגיעו תוך חודשים ספורים לראש תוצאות החיפוש האורגניות בגוגל תחת ביטויי חיפוש פופולאריים של הגולשים.

השילוב בין ממשקי משתמש יעילים, תוכן מצוין, עיצוב פורץ דרך ושימת דגש על חוויית המשתמש וטובת הגולשים, הם שהופכים כל אתר ו/או עמוד נחיתה שייצר יניר לאפקטיביים במיוחד. היכולת להעביר מסרים ולגעת בקהל היעד שנחשף לאתרים ולפרסומים בדיוק בנקודה שתניע אותו לפעולה, הופכת כל פרויקט שיניר מוביל למנצח ומשתלם. 

יניר פיתח מערכת חכמה לרכישת לידים, שבאמצעותה הוא מייצר ללקוחות לידים בלעדיים ואיכותיים בכמויות גדולות ובעלויות נמוכות. לקוחות שקונים דרכו לידים משלמים אך ורק על פניות שהם מקבלים ולנתון הזה יש תפקיד משמעותי, במיוחד כשרוצים לראות תוצאות מיידיות מבלי לבזבז זמן וכסף.

בזכות ניסיון רב שנים, יצירתיות, היכרות מעמיקה עם עולם האינטרנט ובכלל זאת פרסום בגוגל, פייסבוק, אינסטגרם וצמתי מידע מרכזיים נוספים, יניר מצליח לייצר כל פעם מחדש אתרים מעולים, שמשרתים את מטרותיהם של הלקוחות נאמנה ומאפשרים להם לשפר החזרי השקעה בהתמדה.

תאריך: 08/10/2018 17:05    מחבר: SEOweb


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >