צימרים - קידום אתרים
קידום אתרים וקמפיין פרסום מקצועי באינטרנט לבעלי צימרים המפעילים אתרים ברשת.
צימרים - קידום אתרים03-5446364צימרים - קידום אתרים וקמפיין פרסום באינטרנט

Hebrew

מדי שנה עולה הדרישה של המטייל הישראלי לצאת לנופש מיוחד, באווירה אחרת ומפנקת. רבים מבין הישראלים בוחרים לבלות את החופשה שלהם במלון בוטיק או צימרים רומנטיים.

ניתן למצוא צימרים כמעט בכל רחבי המדינה ובין השאר: במושבים, באזור צפון, בדרום הארץ , באזור ירושלים או בשפלה ובאזור מרכז. צימרים רבים מפעילים אתרים באינטרנט וחלקם אף מבצעים קידום מקצועי במנועי חיפוש, באמצעות חברות קידום אתרים או באופן עצמאי. חלק אחר בוחר להציב פרסומות פלאש או באנרים, באתרים בעלי זיקה לתחום הנופש והתיירות.

המטייל הישראלי שאוהב לדעת לאן הוא מגיע, מבקש למצוא צימרים מפנקים במיוחד, שיתאימו במיוחד בשבילו. לכן הוא נוהג לבצע חיפוש מקיף באינטרנט ולקבל הצעות מחיר מפורטות. זוהי בדיוק הסיבה מדוע כל כך חשוב לבצע קידום אתרים בתוצאות מנועי חיפוש באינטרנט ובגוגל בפרט.

נסה לחשוב כמה אנשים מחפשים צימרים מדי יום. ניתן להעריך את מספרם בכמה אלפים רבים. כולם לקוחות פוטנציאליים, כל אחד מהם ימצא צימר שמתאים לצרכים שלו ויצא לחופשה משפחתית.

אם האתר שלך מופיע בראש תוצאות החיפוש של גוגל, תקבל כמה אלפי כניסות של גולשים, שמחפשים את השירות אותו אתה מציע באתר שלך. בדרך זאת הצימרים שלך יהיו בתפוסה מלאה ואתה תרוויח הרבה יותר כסף – בזכות קידום אתרים מקצועי.

תאר לעצמך שהאתר שלך מופיע בעמוד השני של גוגל, ולא בעמוד הראשון. נסה לדמיין את עצמך גולש באינטרנט ומחפש צימרים בצפון, בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר. רק בעמוד הראשון תראה לפחות עשר תוצאות חיפוש אורגניות ועוד כמה פרסומות של אתרים המציעים צימרים.

מתי פעם האחרונה המשכת לחפש מעבר לעמוד התוצאות הראשון?

העובדות מלמדות כי רוב הגולשים שיחפשו צימרים לא יעברו לעמוד השני. הסטטיסטיקה מלמדת כי מכל אלף גולשים שיבצעו חיפוש, רק כמאה יעברו לעמוד השני. כעת זכור כי האתר שלך, יפה ואטרקטיבי עד כמה שיהיה, ממקום רק בעמוד השני או למטה מזה.

סביר כי גם בסוף השבוע הקרוב יהיו לך צימרים פנויים. אצל המתחרים שלך אין מקום פנוי, כל צימר שפורסם נחטף. הסיבה העיקרית והמשמעותית ביותר היא שיווק מקצועי באינטרנט.

גם אתה יכול להתחיל לקדם את האתר שלך ולהשכיר יותר צימרים בכל עונת תיירות. חבל לחכות כי המצב לא ישתנה לבדו. צימרים פנויים יושכרו על ידי מי שיודע לפרסם את עצמו במדיה הנכונה.

המדיה הנכונה לצורך פרסום ממוקד ואפקטיבי של צימרים, היא האינטרנט. העובדות מדברות בעד עצמן. מדי שבוע מושכרים מאות צימרים על ידי גולשים שחיפשו את החופשה הבאה שלהם במנועי חיפוש.

רשת קידום אתרים באינטרנט מציעה לך להתחיל בפעולות פרסום באינטרנט ללא כל דיחוי. אנו ננהל עבורך מסע פרסום משולב, הכולל גם את קידום האתר שלך לראש תוצאות החיפוש, על מנת שהמתחרים יסתכלו עליך בקנאה.

כבר בעונה הבאה לא יהיו לך יותר צימרים פנויים. רוצה לדעת איך מתחילים? פנה אלינו עוד היום ותקבל את כל התשובות. לחץ כאן!

תאריך: 19/06/2011 12:20    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >