פרסום חינם באינטרנט - איך לפרסם אתר בחינם
פרסום חינם באינטרנט - מדריך לבעלי אתרים בעלי תקציב פרסום מוגבל
פרסום חינם באינטרנט - איך לפרסם אתר בחינם03-5446364רוצה לפרסם אתר בחינם? תקציב הפרסום שלך מוגבל?

Hebrew

פרסום חינם באינטרנט – המדריך המלא לחסכנים ולמי שפשוט אין כסף...

זה לא משנה אם יש לכם כסף להשקיע בקמפיין פרסום בתשלום או לא, כך או אחרת, פרסום חינם באינטרנט זו אפשרות שראוי לנצל, בין אם זו תהיה החשיפה היחידה לה יזכה אתרכם ובין אם זו תהיה תוספת ליתר הפעילות הפרסומית שלכם.

פרסום חינם הנו צמד מילים שמפתה בעלי אתרים רבים, אך חשוב לקחת בחשבון את הזמן שפרסום כזה גוזל ממי שמעוניין לנצלו זמן יקר וזמן, כידוע, שווה כסף. ישנם אתרים רבים המאפשרים פרסום מאמרים, רישום לאינדקסים, חשיפה במסגרת פורומים, רשתות חברתיות, בלוגים ועוד.

כולם דורשים השקעה כזו או אחרת של זמן וחלקם יועילו לכם יותר מהאחרים. במאמר זה, ליקטנו לנוחותכם מידע על מגוון האפשרויות והסבר על התועלת שניתן להפיק מהן.

פרסום חינם באינדקס אתרים

קיימים ברשת אינדקסים רבים המציעים לבעלי אתרים פלטפורמה פרסומית ללא תשלום. ניתן להגיע אל האינדקסים הללו בשתי דרכים פשוטות: האחת, חיפוש בגוגל תחת הביטוי "אינדקס אתרים" או "מדריך אתרים".

חיפוש זה יציג בפניכם את מגוון האינדקסים הקיימים, חלקם מציעים הרשמה ללא תשלום. חשוב לבדוק אילו קטגוריות קיימות בהם, מהן הקטגוריות המתאימות ביותר לתחום בו עוסק אתרכם והאם קיימת אפשרות להירשם ביותר מקטגוריה אחת.

מלבד החשיפה לגולשים, רישום באינדקסים שמאפשרים קישור חי יסייע גם במאמצי הקידום של האתר. בדקו היטב מהיכן מתקבל הקישור והגדירו טקסט עוגן מתאים, כך שהקישור אל אתרכם יצא מהביטוי המרכזי אותו הנכם מקדמים בעמוד הבית של האתר.

הדרך השנייה לאתר אינדקסים המאפשרים פרסום חינם בתחום רלוונטי, היא לחפש בגוגל ביטויים המתארים את השירות או המוצר אותו אתה משווק באתרך. סביר להניח שבין תוצאות החיפוש שיתקבלו יהיו לא מעט קטגוריות בתוך מדריכי אתרים, בהן תוכל גם אתה להירשם.

שים לב – קישורים מעמוד באינדקס אתרים, המופיע גבוה בביטוי אותו אתה מעוניין לקדם באתרך, יועילו במרבית המקרים יותר מקישור שיתקבל מתוך אינדקס הממוקם גבוה בביטוי "אינדקס אתרים" או "מדריך אתרים".

לקריאה נוספת בנושא ליחצו: בניית קישורים, פרסום עסקים

חשיפה בפורומים, בלוגים וקהילות באינטרנט

דרך נוספת לפרסם בחינם את האתר, היא באמצעות פורומים וקהילות בתחומים רלוונטיים. מאחר ומדובר בפלטפורמה שנועדה לתת לגולשים ערך מוסף, נסו להימנע מפרסום קישורים ללא כל תועלת ממשית לגולש. מדובר ב"ספאם", שמרגיז מאוד גולשים ומנהלי פורומים כאחד.

אם תקדישו לכך דקה או שתיים של מחשבה, תוכלו בקלות לייצר הודעות בפורומים שגם יעניינו גולשים וגם יאפשרו לכם לשלב הפנייה אל אתרכם. פרסום חינם בפורומים, בדומה לפרסום במדריכי אתרים יוכל גם הוא לסייע במידה מסוימת למאמצי הקידום של אתרכם.

בלוגים מקצועיים וכאלה שמגיעים אליהם גולשים רבים עשויים להוות במה ראויה לפרסום העסקים המקוונים שלכם. נסו ליזום ולהשתתף בשיחות, כתיבת פוסטים וכמובן שהגיבו לפוסטים של אחרים. הרושם שתיצרו והפניית הגולשים אל תוכן נוסף ומשלים באתר שלכם יעשו את העבודה הפרסומית.

פרסום מאמרים וכתבות באתרי תוכן איכותיים

אפשרות נוספת לקבל חשיפה ולהזמין גולשים לבקר באתרכם, היא פרסום חינם של מאמרים באתרים המיועדים לכך. בחלק מהאתרים תוכלו לשלב קישורים בגוף המאמר, בביטויים אותם תרצו לקדם באתרכם.

שימו לב, ככל שהתוכן שתצרו יהיה מעניין ואיכותי יותר, כך יותר גולשים יקראו אותו, ידרגו אותו ויעלו באתרים שונים קישורים אל המאמר שלכם. ברחבי האינטרנט תוכלו למצא אתרי מאמרים רבים, חלקם טובים יותר וחלקם פחות. בכל מקרה, תמיד ניתן ליזום פנייה אל אתרי תוכן איכותיים ולהציע מאמרים מקוריים ואיכותיים לפרסום.

בעלי אתרים רבים ישמחו לפרסם תוכן איכותי וייחודי באתריהם, בתמורה למתן קרדיט (קישור) אל אתרכם, כמי שכתבו ופרסמו את המאמר. שימו לב, רצוי וראוי לעשות שימוש בתוכן איכותי ומעניין. בצורה זאת תגרמו לכך שגולשים רבים יגיעו לאתרכם.

לקריאה נוספת בנושא ליחצו: מכירה או קנייה של קישורים

תאריך: 15/06/2011 17:04    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >