קידום אתרים חינם SEOweb
יש כזה דבר קידום אתרים חינם? התשובה אינה חד משמעית, אבל חשוב שתבין כי אין מתנות או קיצורי דרך. מה שכן יש הוא...
קידום אתרים חינם SEOweb03-5446364קידום אתרים חינם - האם זה אפשרי?

Hebrew

כל אחד יכול לנסות לבד קידום אתרים בחינם אבל...

מדי שבוע אנו מקבלים פניות של בעלי אתרים המבקשים עצות וסיוע לצורך קידום אתרים חינם. בדרך כלל המדובר על וובמסטרים או בעלי אתרים צעירים, שהגיעו לכמה פורומים בנושא קידום אתרים או לאתרים כמו זה שלנו ולמדו את הבסיס מקריאת מאמרים. לעיתים, בעלי אתרים נוטים לחשוב שזאת עבודה קלה - קידום אתרים.

בדרך כלל עובדי SEOweb עונים לכל הפונים בנימוס ובאדיבות. אנחנו לא מקדמים אתרים כתחביב ולא עושים זאת חינם. עבור אף אחד. קידום אתר בצורה מקצועית מצריך השקעת שעות עבודה רבות, מחשבה, תכנון ועוד. באתר שלנו כמו באתרים רבים אחרים ניתן למצוא מידע רב אודות אפשרויות לקידום אתרים בתוצאות החיפוש של מנועי חיפוש.

חלק גדול מהעוסקים בתחום התחילו את דרכם על ידי למידה עצמית. זאת הדרך הכי טובה להתחיל והאפשרות לעשות זאת ניתנת חינם.

איך מתחילים לקדם אתר חינם באינטרנט?

כמו בכל טכניקת שיווק אחרת, גם כאן יש בסיס. קידום אתרי אינטרנט מבוסס על כמה הנחות יסוד, שחלקן משתנה ומתפתח עם הזמן. אם את או אתה מתכננים לפתוח אתר אינטרנט או שבבעלותך אתר והחלטת כי ברצונך לחשוף אותו לעולם במינימום עלויות (יש כאלה שעבורם, השקעת זמן ולא כסף = חינם), חפשו באינטרנט מאמרים בנושא קידום ושיווק באינטרנט. זאת התחלה טובה. הרשמו לפורומים וקיראו כמה שיותר מידע בנושא.קידום אתרים חינם, seoweb

הבסיס שלעולם ישאר קבוע ומדוייק הוא שמנועי חיפוש, כמו גולשים, אוהבים תוכן איכותי ועדכני.

על מנת להצליח לקדם את האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל או כל מנוע חיפוש אחר, יהיה עליך לייצר תוכן איכותי וכמה שיותר ממנו.

נקודה נוספת הנה לקבוע מבנה ארכיטקטוני חכם לאתר שלך. לבנות מערך קישורים פנימיים איכותי, כדי שהגולשים ומנועי החיפוש יבינו אילו עמודים חשובים לך יותר ואילו חשובים פחות.

יש להקפיד על קביעת כתובות URL ידידותיות למנועי חיפוש (כתובת העמוד הזה לדוגמא: קידום אתרים חינם). הכוונה לכתובות URL קבועות ולא דינמיות, בעברית או באנגלית, אך בעלות משמעות המתארת את נושא הכתיבה בעמוד. אלו הן כמה עצות בסיסיות שיוכלו לסייע לך להתחיל בפעולות אישיות לצורך קידום חינם וללא הוצאות כספיות.

למה צריך לשים לב בעת קידום אתרי אינטרנט?

כמו בכל תחום אחר בחיים, גם בתחום שלנו חינם יכול לעלות לך הרבה! במיוחד עם יש לך אתר אינטרנט וכעת החלטת לנסות את מזלך, לאחר שקראת כמה מאמרים ולהתחיל לקדם את האתר לבד.

אנו נוהגים לומר ללקוחותינו, אתם תעסקו בשיווק ומכירות של המוצרים שלכם, לא בקידום אתרים, אנחנו יודעים לייצר קידום אתרים אמיתי באינטרנט וכמו שלא תרצו שאנחנו ננהל את העסק שלכם, השאירו את מלאכת הקידום למקצוענים.

חשוב להבין כי קידום אתרים חינם או כזה הנעשה בצורה חובבנית עשוי לגרום לנזק קשה ולעיתים אף בלתי הפיך. שימוש בטכניקות Seo Black Hat עשוי להביא לענישה מצידו של גוגל. ענישה כזאת עשויה להביא להרחקתו של האתר מתוצאות החיפוש ולעיתים אף להוצאה מהאינדקס בכלל.

מספיק שתקרא באתר כלשהו מידע לא אמין ומטעה בנושא קידום אתרים ותיישם את הכתוב באתר שלך, ומיד תגלה כי אנו צודקים - קידום אתרים חינם יעלה לך הרבה כסף.

אילו עצות חינם כדאי לקחת כחומר למחשבה?

ובכן, כמו שכתבתי, ישנם כמה כללי ברזל שאותם כדאי לכל בעל אתר / וובמסטר להכיר ולאמץ, לפני שמחליטים להתחיל קידום בתוצאות מנועי חיפוש, לבד או באמצעות חברה מקצועית. חיפוש קצר בגוגל יבא אותך אל דף ההנחיות למנהלי האתרים, המציע כלים פשוטים לצורך בניית אתר ידידותי ובהמשך, גם כלים לצורך קידומו חינם. אף אחד לא מבטיח לך תוצאות, אך העצות שתקבל בטח שלא יזיקו.

ישנם כללי עשה ואל תעשה הניצבים בפני כל מקדם מקצועי. חלק מהכללים כתובים בהנחיות של מנועי חיפוש, חלקם תוצר של נסיון רב שנים והכרות אם מנועי חיפוש וכללים אחרים הנם סודות מקצועיים שלנו. כמו שאמרתי, כל אחד צריך להתעסק בתחום שלו. אין קידום אתרי אינטרנט חינם כמו שבתחום העיסוק שלך לא מחלקים מוצרים בחינם.

רשת קידום אתרים באינטרנט SEOweb מבטיחה לך הצעת מחיר חינם!

אחרי שהבנת כי אין טריקים או קיצורי דרך לקידום אתר באינטרנט, אנו ממליצים לך לפנות אלינו לצורך קבלת תוכנית עבודה והצעת מחיר לקידום האתר שלך באינטרנט. סקירת האתר ובניית תוכנית עבודה עבורך, אינם עולים כסף. זהו חלק מהשירות אותו אנו נותנים - חינם!

אנו יודעים בוודאות כי נוכל להביא הרבה יותר גולשים, בעקבות שיפור מיקומים מתמיד של עמודי האתר שלך, בתוצאות החיפוש של כל מנועי החיפוש באינטרנט וגוגל בפרט. אנחנו יודעים את העבודה ומחוייבים לקוד פעולה אתי, שלא יגרום לך נזקים. להפך! אנו לא נותנים קידום אתרים חינם אבל התוצאות של עבודתנו ישכנעו אותך עד מהרה שאין לכך תחליף.

לחץ כאן חינם:הצעת מחיר לקידום אתר אינטרנט

לקריאה נוספת: החלפת קישורים

תאריך: 15/06/2011 15:41    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >