הכירו את שקד שפי מנהלת התוכן בחברת SEOWEB
כל המידע אודות שקד שפי, מנהלת התוכן של SEOWEB, מומחית בכתבות שיווקיות, כתבות תדמית, תסריטים קצרים, מאמרים אינפורמטיביים ומאמרי דעה...
הכירו את שקד שפי מנהלת התוכן בחברת SEOWEB03-5446364שקד שפי מנהלת תוכן חברת SEOWEB

Hebrew

שקד שפי, מנהלת התוכן של חברת SEOWEB, ניהלה והובילה פרויקטים גדולים של אתרים מוכרים בתחום התוכן, החל משלבי האפיון, כלה בכתיבת התכנים ובהמשך גם בפרסומם בצמתי המידע המרכזיים ברשת.

לאורך השנים כתבה שקד מאות כתבות שיווקיות, כתבות תדמית, תסריטים קצרים, מאמרים אינפורמטיביים ומאמרי דעה מרתקים. היא מומחית במגוון רחב של תחומים ובכלל זאת - קידום אתרים, שיווק באינטרנט, פרסום בגוגל ובפייסבוק, טכנולוגיה, רשלנות רפואית, זכויות עובדים, מיתוג אישי, נשים, משפחה וזוגיות.

לפני שהיא ניגשת למלאכת הכתיבה, שקד מבצעת מחקר מקיף ורציני על כל נושא שעליו היא עתידה לכתוב. שקד דואגת לארגן את המידע באופן מסודר, תוך הוצאת הטפל, התמקדות בנושאים הרלוונטיים, שימוש במחקרים וסטטיסטיקות ותוספת נימה ודעה אישית, על סמך השקפותיה והבנתה את ליבו של כל נושא.  

בזכות יצירתיות, היכרות מעמיקה עם השפה העברית ויכולות ביטוי וניסוח מבריקות, שקד מצליחה להעביר מסרים ולייצר כל פעם מחדש תוכן מקורי, ענייני, מעניין, מעורר מחשבה ובעל ערך מוסף. תמיד תוך שימת דגש על הקורא שנמצא בצדו השני של המסך.

תאריך: 22/11/2018 11:48    מחבר: SEOweb


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >