יותר גולשים באמצעות firefox
יותר ויותר גולשים בכל העולם עוברים לעשות שימוש בדפדפן הקוד הפתוח Firefox. האם האתר שלך מותאם לדפדפן זה או שאתה מאבד נתח גולשים משמעותי?
יותר גולשים באמצעות firefox03-5446364האם האתר שלך מותאם לדפדפן firefox?

Hebrew

הידעת: גולשי Firefox מהווים כשליש מלקוחותיך הפוטנציאליים באינטרנט!

דפדפן Firefox הוא דפדפן קוד פתוח (Open Source), הניתן להורדה, שימוש בחינם ומתאים לכל מערכת הפעלה. סקר חדש שנערך על ידי חברה צרפתית, מצא כי 27.7% מהאירופים עושים שימוש בדפדפן Firefox וכי הוא הדפדפן המועדף עליהם. בפינלנד שיעור השימוש בדפדפן פיירפוקס עלה עד לכדי 45.4%.

סקר דומה שנערך לפני כשנתיים, העלה כי רק 20% מגולשי האינטרנט האירופאים משתמשים בדפדפן Firefox. לפני כשנה שיעור המשתמשים טיפס ל – 23%. אין ספק שככל שעובר הזמן, דפדפן Firefox כובש נתח שוק נרחב יותר. מומחים בתחום אבטחת המידע מעריכים כי אחוזים אלו ילכו ויגדלו, בשל מגוון התוספים וההרחבות לתוכנה וכן בגלל היותו בטוח יותר.

חידושים נוספים הצפויים בדפדפן Firefox

כאמור, אנו בהחלט צופים שנתח השוק של Firefox רק ילך ויגדל ולכן חשוב שאתר האינטרנט שלך יתאים לדפדפן. טריגר משמעותי לכך, עשוי להיות הגרסה הסופית של Firefox 3. גרסת הבטא 2 כבר זמינה וניכרים בה שיפורים משמעותיים ביחס ל – Firefox 2.

firefox, דפדן

ההבדל העיקרי בין שתי הגרסאות, הוא שיפורים בניהול הזיכרון, למעלה מ – 300 "דליפות" תוקנו, מה שמשפר את הביצועים ומגביר את מהירות הגלישה. שיפור זה ישמח בעיקר את בעלי המחשבים החלשים יותר,
שעד היום חשו שהמחשב מתקשה להתמודד עם כמות גדולה של לשוניות פתוחות.

בניית אתרים בעלי תאימות לגלישה באמצעות שועל האש - פיירפוקס

למה זה חשוב? שיטוט אקראי בין אתרי האינטרנט השונים באמצעות דפדפן Firefox, יראה לכם במה נתקל גולש, אשר מגיע לאתר אינטרנט הבנוי בצורה שאינה תואמת לגלישה באמצעות הדפדפן. וכעת, שאלו עצמכם שאלה פשוטה, אם הייתם מזמינים לקוח פוטנציאלי לפגישה במשרדכם, האם הייתם מעלים בדעתכם להושיבו על כיסא שבוע, לצד שולחן מטונף, עם שאריות זבל על רצפת החדר?

אתר האינטרנט של העסק שלכם, הוא הרושם הראשוני שתצרו על הלקוח הפוטנציאלי שמגיע אליו. אתם יכולים להשקיע בעיצוב, בתכנים שיווקיים ומקצועיים, פרסום, או קידום במנועי החיפוש, אך לכל אלו אין ערך אם הגולש שמגיע לאתר פוגש הודעות שגיאה ועמוד מבולגן שלא ניתן לתפעל.

הן גולשי Explorer והן גולשי Firefox ישלמו עבור השירותים, או המוצרים שלכם בכסף. שימו לב: גולשי Firefox מהווים קרוב לשליש מפוטנציאל הרווח שלכם, נתח שסביר להמשיך לגדול. אי התאמת האתר בשלבי בנייתו, תגרום לכם להפסיד לקוחות רבים לאורך זמן ובשלב מסויים, תאלץ אתכם לבנות אתר חדש, שדורש הוצאה כספית נוספת.

דברים שחשוב לדעת לפני בניית אתר חדש

בניית אתר אינטרנט לעסק, הנה הוצאה כספית בלתי מבוטלת, אך הקמה ושימוש מושכל באתר בהחלט יכולים להצדיק את ההוצאה ולתגמל את העסק בלקוחות רבים וצמיחה כלכלית. בארץ פועלות מאות חברות בתחום בניית אתרים, קידום אתרים, או שניהם. בכדי לבצע סקר שוק חכם ולבחור את החברה שתספק לכם את מקסימום התועלת, במינימום העלות, מעבר להתאמת האתר לגולשי Firefox, חשוב לדעת מה לשאול.

כאמור, יש לבדוק את התאמת האתר, הן לגולשי Firefox והן לגולשי Explorer. אם יש בכוונתכם לעדכן תכנים, או לערוך שינויים באתר מעת לעת, וודאו שאתם מקבלים לידיכם מערכת ניהול תוכן שנוח וקל לתפעל וכי יש לכם גישה מלאה לכל חלקיה.

אם יש בכוונתכם לקדם את האתר ב – Google וודאו שמערכת האתר ידידותית למנועי החיפוש. גם אם כוונה כזו לא קיימת, אין לדעת אילו צרכים יעלו בעתיד ועל כל מקרה, כדאי שיהיה ברשותכם אתר ידידותי למנועי חיפוש. ולסיום, וודאו שמדובר בחברה אמינה, אשר מבטיחה אחסון איכותי ומענה מקצועי ומהיר במקרים של תקלות.

וודאו שהדומיין נרכש על שימכם והוא בבעלותכם. ככלל, לקוחות יעדיפו שהחברה אשר בונה את אתר האינטרנט תבצע את כל ההסדרים הדרושים להקמתו, לרבות רכישת דומיין וחבילת אחסון. חשוב להבין שדומיין אשר נרכש על שם חברת הבנייה ולא על שמכם – נמצא בבעלותה ולמעשה, כעבור שנה יכולה החברה לטעון שהאתר בבעלותה. כמו כן, לעיתים גם תמצאו חבילות אחסון זולות יותר מאלו שתציע החברה.

 

להורדה חינם של דפדפן Firefox לחץ כאן: הורדת פיירפוקס

 

למידע בנושא בניית אתרים בעלי תאימות לכל דפדפן לחץ:
בניית אתרים SEOweb

פיירפוקס - Firefox

תאריך: 20/06/2011 10:05    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >