בדיקת פייג' ראנק עתידי - page rank
רוצה לדעת אם ה PR של האתר שלך יעלה או ירד? כלי זה מאפשר לחזות פי.אר. עתידי וסיכויו להציג תוצאות מדוייקות גבוהה יחסית!
בדיקת פייג' ראנק עתידי - page rank03-5446364בדיקת page rank צפוי - עתידי

Hebrew

רוצה לדעת מה יהיה ה PR של האתר שלך לאחר העדכון הבא של גוגל?

מדד ה- PAGE RANK משתנה בכל רגע נתון ונקבע לפי שני קריטריונים עיקריים: מספר הקישורים המצביעים על דף מסויים ומדד ה PR של אותם עמודים. אחת למספר חודשים, מתעדכן מדד הפייג' ראנק בכל מרכזי המידע של גוגל ובכלל זאת גם בסרגל הכלים, המראה את מדד הפי.אר של הדף בו אנו גולשים (בסרגל הכלים של גוגל, אתרים שונים או תוספים לדפדפן).

בעבר היה למדד הפייג' ראנק משמעות רבה, בכל הנוגע למיקומו של עמוד מסויים בתוצאות החיפוש של גוגל. ככל שלעמוד היה PR גבוה יותר, כך סיכוייו למיקום גבוה בתוצאות החיפוש עלו.

כך היה בעבר ומאז זרמו הרבה מים בנהרות החיפוש בגוגל. כיום המצב שונה לחלוטין בכל הנוגע למשמעותו של פייג' ראנק. עדיין, רבים מבין בעלי האתרים רודפים אחרי PAGE RANK גבוה ומחכים בכליון עיניים לעדכון הבא.

באמצעות הכלי הבא, תוכלו לחזות (ואנו לא מבטיחים דיוק) מה יהיה ה PR העתידי של עמוד מסויים באתר שלך.

כל שעליך לעשות הוא לכתוב את כתובת העמוד בחלונית החיפוש, ללחוץ על שליחה ולהמתין מספר שניות עד לקבלת תוצאות שיראו את מדד הפי.אר הנוכחי וזה הצפוי. (לדוגמא: www.seoweb.co.il)

רשת קידום אתרים באינטרנט


רוצה להשתמש בכלי זה באתר שלך?

העתק את הקוד הבא והדבק בכל עמוד שתרצה ובאיזה אתר שתבחר:


תנאי שימוש: העתקת קוד השימוש בכלי הנ"ל תעשה בשלמותו וללא הכנסת שינויים כלשהם, כגון הכנסת תג nofollow ו/או הורדת הקישור לאתר SEOweb. כל חריגה מתנאים אלה הנה פגיעה בזכויות יוצרים ותטופל בהתאם. גלישה מהנה.

תאריך: 15/06/2011 15:06    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >