הגדלת התנועה באתר
טיפ קטן - על ידי בניית מערך קישורים פנימיים יעיל באתר, תביא להגדלת התנועה באופן משמעותי.
הגדלת התנועה באתר03-5446364קישורים פנימיים - הגדלת התנועה באתר

Hebrew

יותר תנועה באתר שלך = קידום בתוצאות של מנועי חיפוש

חשוב להכיר בחשיבותו הרבה של תפריט ראשי יעיל באתר. אותם קישורים פנימיים המופיעים בתפריט מסייעים לצורך הגדלת התנועה באתר. גולש המגיע לאתר משתמש בתפריט על מנת לעבור בין עמודי תוכן שונים.

בכל עמוד באתר צריך להיות קישור לעמוד הראשי ובעמודי מסחר, חייב להיות קישור בולט אל עמוד הנחיתה – שם יוכל הגולש לבצע רכישה ולהזמין את המוצר שלך.

אתרי תוכן צריכים לדאוג לבניית קישורים בין מאמרים ונושאים העוסקים בתחומים קרובים, על ידי קישור בין מילים מקבילות בגוף התוכן. לדוגמא: המילה מקשרת אל עמוד הבית של SEOweb שנושאו הנו "קידום אתרים".
הגדלת התנועה באתר, קישורים פנימיים
מומלץ מאד להקפיד על תכנון מערך קישורים שיעניין את הגולש וינחה את דרכו באתר בצורה הגיונית ומסקרנת. שווה להשקיע בכך זמן מחשבה, שכן הדבר עשוי לתרום רבות לכל אתר, מכל סוג ובכל תחום.

יציבות הנה מרכיב בעל משמעות באיכותו של קישור ולכן רצוי שלא לשנות את מיקומם של הקישורים, אלא אם כן אין ברירה אחרת. קישור ותיק הוא קישור איכותי - זוהי הצבעת אמון לאורך זמן.

 

היכולת לקשר בין עמודי תוכן שונים באינטרנט הנה יתרון גדול, לכן חשוב להשתמש ולנצל את היתרון הזה באתר שלך.

לכל אתר יש תפריט המקשר אל האזורים העיקריים שבו ובחלק מהאתרים ישנו גם תפריט משנה, המופיע רק באזור ספציפי באתר ומקשר אל עמודי משנה נוספים העוסקים באותו נושא ספציפי.

בכל מקרה, ככל שתבנה מערך קישורים פנימיים ממוקד יותר, כך תשפר את הסיכוי שקישורים אלה יהיו שימושיים – והגולשים אכן ישתמשו בהם. זהו טיפ קטן שכדאי ליישם לצורך הגדלת התנועה באתר שלך.

רוצה לקבל מידע נוסף בנושא הגדלת התנועה באתר אינטרנט? לחץ כאן!

לקריאה נוספת: כמה עולה קידום אתרים

תאריך: 19/06/2011 13:18    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >