פרסום אתרים באינטרנט seoweb
יש לך עסקים וירטואליים? פרסום אתרים באינטרנט הנו הכרח עבורך, בדרך להצלחה אמיתית!
פרסום אתרים באינטרנט seoweb03-5446364פרסם את אתרך - שכל העולם ידע!

Hebrew

פרסום אתרים באינטרנט – עשה זאת בעצמך

רבות דובר על קידום אתרים במנועי חיפוש, אך מלבד הנוכחות באלו, ישנם כמה וכמה דברים שכל בעל אתר יכול לעשות בכדי להגדיל את תנועת הגולשים באתרו. ישנן פלטפורמות רבות המאפשרות פרסום אתרים יעיל ואפקטיבי באינטרנט, במאמר זה נתייחס אל חלקן.

פרסום בפורטלים ואתרי נישה

הדרך המסורתית היא רכישת שטחי מדיה באתרי אינטרנט עם תנועת גולשים רבה, כמו פורטלים, אתרי חדשות גדולים או אתרי נישה בתחומים רלוונטיים. בדרך זו, תאלצו לשלם סכום קבוע עבור משבצת הפרסום שרכשתם (עלות הפרסום נקבעת בעיקר על פי היקף החשיפה), לכן כדאי לבנות את הקמפיין בחכמה ולעשות שימוש בכלים שיווקיים יעילים.

בנייה חכמה של קמפיין פרסום באתרים מעין אלו, תתבסס על יחס אופטימאלי בין עלות לתועלת. לעיתים חשיפה באתרי נישה עם תנועת גולשים מעטה יותר, אך קהל ממוקד שמתעניין בתחום פעילות העסק תהיה היעילה ביותר, לעיתים דווקא פרסום מאסיבי, באתר עם תנועת גולשים רבה ומגוונת.

על כל פנים, כדאי שהכלי השיווקי שלכם, הבאנר או מודעת הטקסט, ימשכו תשומת לב ויעודדו כמה שיותר גולשים להקליק ולהגיע אל אתרכם. למידע על עיצוב באנרים פרסומיים וניסוח מודעה מנצחת, לחצו כאן: צור קשר

פרסום אתרים במנועי חיפוש ושותפי תוכן

חברות קידום אתרים רבות מציעות ללקוחותיהן שירותים משלימים לקידום האורגני, בניהם פרסום בתוכנית ה - Adwords של גוגל, המבוססת על מודל PPC – תשלום עבור הקלקה. מדובר במודל פרסום מוטה הצלחה, הלקוח אינו משלם עבור חשיפה, אם כי סכום קבוע עבור כל גולש שהגיע לאתרו דרך המודעה שפרסם.

גוגל היא אחת מיני חברות רבות המציעות שירות מסוג זה, מניסיוננו - היא מציעה את השירות הטוב ביותר למפרסם הישראלי מהסיבות הבאות:

לגוגל מספר שותפי התוכן הגבוה ביותר, אין עוד חברה עם מספר כה רק של אתרי אינטרנט המקצים לה שטחי פרסום. כתוצאה מכך, מידת הרלוונטיות של המודעה, לתוכן בעמוד תהיה הגבוהה ביותר בתוכנית האדוורדס של גוגל וקהל הגולשים שייחשף למודעה יהיה בסבירות גבוהה מאוד קהל המתעניין בתחום פעילות העסק של המפרסם.

מעבר לכך, רמת הגמישות, השליטה בכל פרט והמעקב המדוקדק מאפשרות למפרסם לכוון את הקמפיין לתוצאות האופטימליות, בהתאם לצרכיו ויכולותיו הכלכליות. מבחינת רמת האמינות, אין עוד רשת פרסום אתרים המגנה בכזה חירוף נפש על מפרסמיה, יעידו על כך בעלי האתרים שעושים שימוש בתוכנית ה – Adsense (שותפי התוכן שמקציבים לגוגל שטחי מדיה באתריהם).

יש דוגמאות אין סוף למיילים המתקבלים מגוגל ובהם כתוב שהאתר אינו עומד בסטנדרטים של הגינות כלפי המפרסם ואם בעל האתר לא ישנה תוך זמן קצר את מה שדורש שינוי חשבון ה – Adsense שלו יבוטל לצמיתות.

פרסום אתרים בפורומים, בלוגים ורשתות חברתיות

עבור גופים מסחריים ואישים פוליטיים, בלוגים תופסים בשנים האחרונות פופולאריות רבה כמענה לחסרונו העיקרי של אתר אינטרנט: אין זה משנה מה מידת תחזוקתו של אתר אינטרנט תדמיתי, מטבע הגדרתו – האינפורמציה בו יחסית סטטית ומטרתה לרוב היא לחשוף את הקוראים להיסטוריה של העסק וליבת פעילותו. בלוג אינו תחליף לאתר אינטרנט תדמיתי, אך הוא בהחלט עשוי להביא ערך מוסף ולהוביל גולשים לאתרכם.

רשתות חברתיות ופורומים יאפשרו לכם לקחת חלק בדיונים ובשיח גולשים בנושאים בהם עוסק אתרכם. תוך זמן קצר תגלו כי גולשים רבים בקרו באתרכם לאחר שקראו דברים שכתבתם בפורומים, או רשתות חברתיות. הקפידו לאפשר גישה לאתר מהפרופיל ומחתימתכם בפורום.

פרסום אתרים ויראלי

מקובל לקשר את הביטוי פרסום ויראלי לסרטונים מצחיקים המופצים ברחבי הרשת, אך יש הרבה מעבר. למעשה, פרסום ויראלי הוא מודל הנשען על תוכן מעניין, המופץ ברחבי הרשת על ידי הגולשים עצמם, מבלי שתאלצו לרכוש שטחי מדיה. תוכן מעניין, בעל ערך מוסף – עשוי להיות סרטון מצחיק, אך לא רק: זו יכולה להיות כתבה מעניינת במיוחד, שירות כלשהו שניתן במסגרת האתר, כלים שימושיים הניתנים להורדה באתרכם וכו'...

איך לפרסם ואיפה? לכל אתר ולכל עסק צרכים אינדיבידואליים, על כן הדרך היעילה ביותר לענות על שאלה זו היא בפגישה עם איש מקצוע המתמחה בתחום פרסום אתרים באינטרנט. צוות SEOweb  עומד לרשותכם ונשמח לייעץ ולסייע לכל בעל אתר, בכל תחום, לגבי אפשרויות הפרסום שעומדות בפניו.

לפניות בנושא פרסום אתרים ברשת האינטרנט ליחצו: יצירת קשר מיידי

תאריך: 22/06/2011 10:07    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >