קישור סופר איכותי! הקישורים שיעשו לאתר שלך הכי טוב...
אילו קישורים הכי טוב להשיג? איך יודעים מהו הערך של קישור מסויים? בואו ללמוד איך עושים את זה נכון...
קישור סופר איכותי! הקישורים שיעשו לאתר שלך הכי טוב...03-5446364הדרך שלך להשיג קישורים סופר איכותיים מתחילה כאן!

Hebrew

כן, כולם מסכימים שלמרות הכל חייבים להשיג קישורים איכותיים בשביל לקדם עמודים ואתרים למקום הראשון בתוצאות החיפוש של כל מנועי החיפוש. קידום אתרים מקצועי כרוך בהכרח בהשגת קישורים איכותיים - כשהדגש על איכות מתחזק בכל יום והדרך להשגתו של הקישור האולטימטיבי הופכת לקשה מיום ליום.

בשביל להסביר אילו קישורים יועילו לך, ולכל בעל אתר, הכי הרבה ניתן דוגמא מאד פשוטה. על מנת להבין לעומק את הדוגמא, ראוי לחשוב עליה לעומק ולהבין את המשמעות לאורך זמן, כמו גם את המשמעות ההפוכה. חשוב מאד להכיר לעומק את הכללים למנהלי אתרים לגוגל ואת אלגוריתם פינגווין.

בכלל, חשוב לצאת מנקודת הנחה ברורה כי בניית קישורים הנה מלאכת מחשבת וכל מי שחושב שאפשר להמשיך לעשות לינק ספאם פשוט טועה ולא יצליח להתקדם בתוצאות החיפוש של גוגל לאורך זמן.

מתחילים לחפש איפה שיש אור!

נניח שאנחנו רוצים לקדם בתוצאות החיפוש של גוגל את הביטוי "קישור סופר איכותי" והמטרה היא להגיע למקום הראשון בתוצאות החיפוש. לעמוד שמופיע כרגע במקום הראשון בתוצאות החיפוש בביטוי זה, יש את ציון האיכות הגבוהה ביותר לפי מנוע החיפוש.

קישור מאותו עמוד שממוקם במקום הראשון הוא הקישור האידיאלי עבורינו. ככל שנתרחק מהתוצאות הראשונה ערך הקישור ירד בהתאמה.

הקישור צריך להיות כזה שיתן ערך מוסף לגולשים. נניח שמחר גולש יחפש בגוגל "קישור סופר איכותי" כי הוא ירצה לקבל מידע בנושא הזה.

אותו גולש יחשף לתוצאות החיפוש וקיים סיכוי סביר ביותר שיבחר להכנס לתוצאה האורגנית הראשונה שימצא שאליה יחשף. ושוב, ככל שמתרחקים מהתוצאות הראשונה הסיכוי שאותו מחפש יגיע לעמוד יורד בהתאמה.

המחפש שיבחר להכנס לתוצאה האורגנית הראשונה יגיע לעמוד שבו יכול להופיע הקישור שיפנה אותו לעמוד הרלוונטי באתר שלך. ככל שהקישור היוצא מאותו עמוד יעניין יותר את הגולש כך עולים הסיכויים שילחץ עליו.

זה אומר שאם הקישור שלך יופיע בחלק העליון של הטקס באותו עמוד, בבולד ואולי גם בצבע בולט סביר שיהיה לו ערך מוסף עבור הגולש.

נמשיך ונניח כי הקישור שיופיע לעיני הגולש יהיה: ליחצו כאן לקבלת 5 כללים להשגת קישור סופר איכותי

נראה לא רע נכון?

ועכשיו בו נצא מנקודת הנחה כי הקישור ימשוך את הגולש, הוא ילחץ עליו ויגיע לעמוד שלך. השגת את המטרה. למנועי החיפוש כלים רבים שמאפשרים להם להבין את התהליך שהסברנו. בשורה התחתונה, הקישור עבר בדיוק כמו שצריך. הגולשים מבינים את זה ומנועי החיפוש מבינים את זה יותר ויותר טוב בכל יום שעובר.

ברור לכולנו כי לא פשוט עד בלתי אפשרי לקבל קישור סופר איכותי כמו שתיארנו בתחומים תחרותיים. לא רבים בעלי האתרים שיסכימו לפתוח עבור הגולשים באתר שלהם דלת מזמינה שקוראת להם לצאת לאתר מתחרה. אין בכך הרבה היגיון וזה כמעט לא קורה בעולם העסקי-תחרותי למרות שבעולם האידיאלי של האינטרנט תופעה זאת רווחת ונפוצה.

הקישור האידיאלי ה"סופר איכותי" הוא זה שנראה טבעי ונותן ערך נוסף רב, ככל שהדבר ניתן, לגולש שנתקל בו.

זוכרים שהזכרנו את המשמעות ההפוכה? אז בהנחה שלא עוברים על כללי הבסיס ולא משתמשים בשיטות SEO שעבר זמנן כמו הצבת קישורים בפוטרים של אתרים או בעמודים שעוסקים בנושאים שונים ורחוקים לחלוטין, עדיין צריך להבחין בין עיקר לטפל. צריך להקפיד שלא לשבור את מבנה העמוד ולא להשתמש בכל דבר שנראה מלאכותי או שעשוי להתפרש ככזה.

אם יש ספק אין ספק. אם לא היית יכול להסביר לבעל אתר מתחרה את הסיבה להצבתו של לינק מסויים (למעט הצורך בקידום מהיר) אז עדיף לוותר עליו. זה לא מה שאתם באמת צריכים. אנחנו יכולים לגלות לכם באופן חד משמעי כי קישור סופר איכותי אחד שווה הרבה שעות עבודה ולבטח הרבה יותר ממאות קישורים סופר בינוניים.

אם תיקחו את המילים המעטות שכתבנו ותיישמו אותן בחוכמה תקבלו עוד (הרבה) נקודות חיוביות. בדיוק את מה שצריך בשביל לקדם אתרים לראש תוצאות החיפוש בגוגל.

בואו לשאול ולהתייעץ עם המומחים בפורום קידום אתרים

תאריך: 03/02/2013 22:29    מחבר:


רוצה לדעת יותר? פנה אלינו כבר עכשיו >