מי אתה באמת אלי שביט? - פורום קידום אתרים SEOweb
בפורום קידום אתרים תוכלו למצוא שאלות ותשובות על מי אתה באמת אלי שביט?! ליחצו כאן למידע והכנסו לפורום...
מי אתה באמת אלי שביט? - פורום קידום אתרים SEOweb

03-5446364

פורום קידום אתרים SEOweb

Hebrew

חזרה לפורום הודעה חדשה חיפוש בפורום

הוספת הודעה חדשה

חיפוש בפורום

התחברות בפורום

נושא
  • מי אתה באמת אלי שביט?
    X
    יאיר | 25/06/2012 23:47

קראתי לא מעט ברחבי האינטרנט בימים האחרונים והבנתי שכנראה גם אני נפלתי בפח. הטחות כמו חול ואין מה לאכול - אחרי שמשלמים כסף למר אלי שביט שמבטיח הרים וגבהות עד שמשלמים לו

הסיפור האמיתי שלי הוא כזה: עברתי קורס אינטרנטי אצל אלי שביט, קורס שעלה לא מעט כסף והבטיח ללמד אותי להרוויח המון כסף בכל מיני שיטות. יום אחד, הגעתי לשיעור שבו אלי שביט אומר לי: "עד שלא יהיו לך 100 מנויים לאתר שלך" לא תוכל להמשיך בקורס.

אז נפל לי האסימון והגעתי למסקנה שיש לי עסק עם אדם לא ישר לכאורה שמוליך אנשים שולל וגורם להם להוצאות במצג שווא!

אלי שביט מבטיח בתחילת הקורס שאם עמדת בכל המטלות ועדיין לא הכנסת X כסף כל חודש, הוא מחזיר לך את כל הסכום ששילמת. אז כן, אני אכלתי אותה ושילמתי לא מעט כסף לאדון אלי שביט. גם אחרי הקורס החלקי שעברתי אצלו, האתר שלי לא עשה כסף. בטח שלא יותר מאשר המעט שהוא עשה לפני ה"קורס אצל אלי שביט"

כמו רבים ברחבי האינטרנט, אני שואל ורוצה להבין: מי אתה אלי שביט? למה אתה עושה את זה לאנשים?

מחבר
תאריך
  • 25/06/2012 23:47

חושב להתחיל פרוייקט מסויים? צור איתנו קשר >